ilk web arayüz deneyimim ( e - ticaret )

Tepki
4
İlk web arayüz çizimim daha önce hiç çizimim olmadı ve her hangi bir eğitimde almadım. Fikirlerinizi beyan ederseniz sevinirim iyi günler :)

Dosyalar

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Sade ve amacına uygun bir çalışma olmuş ellerinize sağlık. Bana sanki biraz fazla sade olmuş gibi geldi, yazılar veya yazıları ayıran şeritler renkli olsa daha şık ve dinamik bir tasarım olacak gibi geliyor ...

Tepki
4
öncelikle yorum yaptığınız için teşekkür ederim düşündüm ve banada makul ve mantıklı geldi en kısa zamanda değiştireceğim sizin dediğiniz gibi

Tepki
4
Galiba demek istediğiniz bunun gibiydi değilmi ? bence ortaya bi renk paleti atılmış gibi durdu aslında biraz hoş fakat cartlak tabi bu benim görüşüm

Dosyalar

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Yazıları veya aradaki dik parçaları kastedmiştim, değiştirdiğiniz yer aklıma gelmemişti ama bu haliyle daha şık olduğu kanısındayım. Ellerinize sağlık ...

Tepki
4
nereyi kastettiğinizi fotoğraf üzerinde işaretleyip yollaya bilirmisiniz bana ? şu Converse 79 TL den başlayan fiyatlarla gibi ürün listeleme kısmındanmı bahsediyosunuz yoksa ?

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Aslında benim nereyi kastedtiğimiz bir önemi yok çünkü değiştirdiğiniz yer benim aklıma gelmemişti ama son halini beğendim. Benim kastedttiğim yerler:

lovies

Üye
Tepki
3
Sektör ve hitab ettiği noktayı göz önüne alırsak,yetersiz.Fazlasıyla gelişmesi gerek. İnandırıcık ön planda olması gerekmekte,renkler kullanılan fontlar ve mizanpaj en dikkat edilmesi gereken noktalar,kullanılan görselleride unutmamalı siteye şekil veren en önemli kısımlardır.

Yukarı Alt