İlk Web Site Tasarımım (Anasayfa)

BuRaK_X61

Üye
Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar. Bir Arkadaşım Cafe Açıyor Bende Bir Site Deneyeyim Diye Koyuldum Uğraşmaya. Pek Bilgim Olmadığından Dolayı Kafama Göre Birşeyler Yapmaya Çalıştım. Biraz Saçma Birşey Çıktı Ortaya Ama Buraya Koyayım ve Sizlerin Yorumlarıyla Dahada Güzel Sitelere İmza Atayım Dedim. İlk Olduğum İçin Yorumlarınız Benim İçin Çok Önemli Lütfen.

1.Burak KAYAAA Yazan Yere Kampanyalar Hakkında bilgi Gireceğim Aşşağıdan Yukarıya Doğru Kayan Yazı Var Orda.
2.Hamburger Resimleri Olan Yerde Kendiliğinden Değişiyor Akıp Gidiyor.
3.Q Cafe Yazan Sol Tarafta Photoshop İle gif Resimi hazırladım Yanıp Sönüyor.

Ozgul

Üye
Tepki
57
Bir cafe için fazlasıyla sönük.

Verdiğim bağlantıdaki siteleri incelemenizi öneririm. Özellikle renkler, fontlar, ürün yerleşimi için bir fikriniz oluşsun. Yeni baştan yaptığınız tasarımı tekrar burada paylaşırsanız tekrar inceleme olanağımız olur.

Yemek Siteleri

Kolay gelsin.

N-Design

Üye
Tepki
0
kayan yazıyı hiç kullanma modası geçti pek fazla kullanılmıyo.Bir iş yapmadan önce fikir oluşturması açısından araştırma yap her zaman incele çalışmaya başlamadan önce ise aklındaki tasarımı kağıda çiz veya mockup,wireframe çıkar.Yol gösterici olur.Tekrar sil-baştan yapmazsın.

Kolay gelsin.

BuRaK_X61

Üye
Tepki
0
Teşekkürler Arkadaşlar. Öğreneceğim Sizler Sayesinde

Başka Önerileriniz Var Mı. Nasıl Yapmalıyım Nelere Dikkat Etmeliyim Site Yaparken Bakış Açım Ne Olmalı

Hüseyin ALPALTUN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
28
Öncelikle kullanacağınız renklerin ve temanın sitenin kuruluşu ile ilgili olmalı yani kafeye uymalı. örneğin ben sitenin arkaplan rengini siyah yaparım. üst menüyü ise koyu bir gri yaparım gradient ayarını da verince gayet güzel görükür.menüdeki textleri ise kırmızı yaparım , üzerine gelindiğince kırmızı bir ışık verdirttiririm.

umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yukarı Alt