İlk WebSite Tasarımım

Tepki
6
klasik olarak "İlkler her zaman güzeldir" diyeceğim.. geliştirmeye devam eline sağlık.. :)

maydın

Üye
Tepki
0
@Cihat Şeker

teşekkür ederim :) ama ilk olmadığını düşünürsek yorumunuz nasıl olurdu merak ediyorum :)

Tepki
1
Tasarım ve renk olarak güzel uygulamışsın göz yormuyor ama ana sayfa üzerinde menünün altındaki başlıkların yerleşimi konusunda biraz daha çalışıp toplu gözükmesini sağlarsan daha iyi olabilir.
Mesela ayrılma yerlerine birer hat çekmek v.b.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Ozgul

Üye
Tepki
57
Dediğiniz gibi ilk çalışmanız ise gayet güzel. Kendi yaptıklarımı hatırlıyorum, bu onların yanında çok çok iyi kalıyor.:)

Çalışmaya gelince;
- Fontlar elden geçebilir, zira Türkçe karakter sıkıntısı görüyorum.
- Menü daha belirgin olabilir, arkaplanla beraber kaybolmuş gibi duruyor,
- bernaudio'nun dediği gibi menü altındaki başlıklar arasına çizgi çekilebilir ya da hepsi bir kutu içine alınabilir, ayrıca menüye yaklaştırılmalarında da fayda var. Menü ile aralarındaki boşluk çok fazla. (Aslında tasarımın genelinde boşluk çok fazla.)
- The Big Four ve altındaki metin videoya ortalanabilir ve aynı şekilde bu alan da bir çerçeve ya da çizgi ile üst kısımdan ayrılabilir.
- Alt kısmı pek çözemedim?

Bu şekilde daha düzenli bir çalışma ortaya çıkabilir gibi görünüyor. Naçizane fikirlerim...

İyi çalışmalar.

maydın

Üye
Tepki
0
@Özgül

Çok çok teşekkür ederim cidden çok öğretici bir yorum olmuş. İlk çalışmam ve bir çok hata yapmışım bir daha ki sefere çok daha dikkatli olmam gerektiğini gösterdiniz. Teşekkür ederim :)

alt da ki yerlerde çok boşluk oluşunca müzik gruplarının logolarını koydum doldurmak için :D

Yukarı Alt