İllustrator da Kompozisyon Oluşturma - 001

Tepki
25
Sayın Buzgibi sadece 2 günlük bir program bilgisiyle anlatımlardan bunları yapabilmeniz gerçekten harika sizi tebrik ediyorum ve dersimi takip ederek bişeyler yapmaya çalıştığınız içinde çok teşekkür ediyorum. Forumumuzda benim ve diğer arkadaşlarımın hazırlamış olduğu başka derslerde mevcuttur ilgilenirseniz bu linke tıklayınız

Buzgibi

Üye
Tepki
0
@Dilek Doğrusöz

Merhaba Dilek hanım,

Evet verdiginiz linkteki tüm konuları inceledim sizin anlatımınızı yaptığım gece, yavas yavas hepsini yapıyorum. Derslerden faydalanarak yaptıgım işleride yeniden koyucam inş.

Bu arada tablet almayı düşünüyorum, o konuda bi öneriniz varmı acaba yeni başlayanlar için uygun bir tablet hangisi olabilir ?

Zamanınızı ayırıp verdiğiniz bilgilerden ötürü hepinize teşekkür ediyorum :)

Tepki
25
@Buzgibi
sayın "Buzgibi" tablet konusunda bir bilgim yok ama forumumuza konu açıp bilen arkadaşlardan faydalanabilirsiniz eminimki ilgilenen arkadaşlar olacaktır. diğer derslerdeki uygulamalarınızıda merakla bekliyor olucam teşekkürler

@haluk artuk
ben teşekkür ederim Haluk Artuk

Maxi

Üye
Tepki
0
Rica etsem linki düzeltir misiniz? Ayrıca çok hoş bir çalışma olmuş.. Ellerinize sağlık :)

stone

Üye
Tepki
0
Ilıstrator a yeni baslayanlar icin cok degerli dersler
cok isime yaradi cok tesekkur ediyorum emeginizden ötürü. :)

sdbz

Üye
Tepki
0
İllustratorde maskelemek istediğim resmi alta yerleştirdik, üzerine degrade verilmiş bir kare getirdik, transparency/make opacity mask dedik, haydaa... Maske kayboldu, keyline kipinde görünüyor ama normal görünümde maske yok. Bu nasıl iş ya?

Tepki
25
@qawsed

@qawsed

@sdbz

teşekkürler arkadaşlar faydalı olduysa ne mutlu bana....
sayın sdbz dersi dikkatli takip ediniz kaçırdığını bişey vardır muhakkak ilginiz için tekrar teşekkürler.

Yukarı Alt