İllustrator dan Eps Formatına Kayıt Etme Sorunu

ermann

Üye
Tepki
6
Adobe illustrator cs6 kullanıyorum.Yaptığım tasarımı bir siteye eklemem gerekiyor.Eps dosyası olarak isteniyor , fakat ben gönderdiğimde Dosyanız açık yolları vardır. Tüm dolu, açık yolları kapatın. şeklinde uyarı maili atıyorlar.Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?Eps ye kayıt nasıl olmalı? bahsettikleri açık yollar nedir?Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden tşkler.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Dosyanizda açık yollar vardır ifadesinden kasıt çizdiginiz path yani cizgilerde birlesmemis noktalar bulunmaktadir...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Sizden dosyanın eps formatında istenmesi vektörel amaçlı mıdır? Şayet piksel tabanlı eps formatında isteniyorsa, illustratörde eps olarak kaydetmiş olduğunuz dosyayı photoshoptan açıp tekrar eps olarak kaydedip gönderiniz.

ermann

Üye
Tepki
6
@Aslı SAYILIR
Teşekkürler aynı söylediğiniz gibi sonradan farkettim araştırma yaparken yabancı bir forumda açık çizgileri otomatik bulan bir script buldum onunla hallettim.
@Yaşar KARADENİZ

vektörel formatda isteniyor

*sorunu çözdüm tşkler

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Rica ederim :) tum yollari sectikten sonra path komutu altinda da vardi ama bilgisayar basinda degilim maalesef...Olsun siz cozmussunuz sorunu...Keyifli forumlar dilerim

Yukarı Alt