İllustrator hatası ( yardım )

nuray1983

Üye
Tepki
0
arkadaşlar grafik öğrencisiyim ıllustrator de cd yapmam lazım ama iç çe iki daireyi trim yapmak istediğimde uyarı penceresi gelio yardım istiorum

Tepki
0
uyarı çıktığında ekran görüntüsünü çekip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx adresine gönderir misin? mac kullanıyorsan shift+elma+3 kombinasyonu ile ekran resmini çekebilirsin.

ayrıca okulda öğrendiğiniunutup gerçek iş ortamında sıfırdan tekrar başlaman gerektiğini hatırlatmak isterim. ben 1 haziran 1990 yılında ilk mac i kullanmaya başladım. grafik tasarımda alaylıyım gerçi 2 ay önce bıraktım artık sektörü. sana nacizane tavsiyem, önce renk ayırımcıda ardından matbaada staj yapman. en son olarak ajansa gitmelisin. çünkü baskı öncesi yapılan hataları renk ayırımcıda görüp önlemini alırsın ardından matbaada bir işi maliyet açısından nasıl uygun fiyatlı çalışacağını öğrenirsin. tasarım yönünü geliştirmek için en son ajans ortamında takılırsın. şansın bol olsun..

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Konunuz uygun bölüme taşınmıştır. Lütfen konu açarken başlığın daha bilgilendirici olmasına özen gösterin. Kolay gelsin.

Tepki
5
trim yapacağın zaman öncelikle küçük dairenin büyük dairenin üstünde olmasına dikkat nasıl olsa pathfinder kullanacağım diye altta bırakırsan işlemi yapmayacaktır. onun dışında bir hata alıyorsan ekran görüntüsünü paylaşırsan yardımcı olmaya çalışırız

Yukarı Alt