İlüstrasyonlarım;

Tepki
5
Uzun aradan sonra foruma ilk defa giriyorum.Siteyi görmeyeli bayağı değişmiş durumda:)
Amerika da ana okulu çağındaki çocuklara İngilizce okumayı öğretmek amacıyla yayınlanacak bir kitap için yaptığım çizimlerden bazılarını paylaşmak istiyorum.Sanırım kitabın adı wordy worms olacak.
Yorumlarınızı bekliyorum, olumlu olumsuz.... ;)

Tepki
31
çizimleri bir şablonu göremi çıkardınız yoksa karakterler size mi ait
çok güzel çizimler ve karakterler farklı bir solcan ancak bu kadar tatlı olur:)

Tepki
5
Merhaba tekrar, forumda birşeyler paylaşmayı özlemişim gerçektende:)
Çizimlerdeki karakterler ve çizgiler bana ait.Verilen konular üzerinde yaptığım ilüstrasyonların bir bölümünü derleyip sizinle paylaşmak istedim.Beğendiğine sevindim.

Yasemin Ertosun

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Çok sevdim. şahane çok cici ve güzeller elinize sağlık... başarılarınızın dewamını dilerim. kübra_89 nickli arkadaşımızada sölemek istediğim bir şey var %80 nimiz 20 yaşın üstündeyiz yani aklı başında olan insanlarız burda kimliğimiz net olmasada kopya olan birşey günün birinde karşımıza mutlaka çıkar ve rezil oluruz.kim olduğumuz belli olsun yada olmasın farketmez bi daha bu forumda birşey paylaşamassın, insanların fikirlerini alamazsın bunları kimsenin göze alıcağını samıyorum... son bişe daha kişi herkezi kendi gibi bilirmiş... ( biraz sert oldu belki ama sizin yazınızı okuyuncada cümleniz bana sert geldi)

semira

Üye
Tepki
145
ağzına sağlık yasesi aynen katılıyorum ayrıca emeğe ancak bu kadar saygısızlık olur diyorum

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Manası aynı iki farklı yorum var biri şöyle;

@Fatih Coşkun

Diğeri de şöyle ;

@kubra_89

Sayın kübra_89; idare eder dediğiniz çizimlere ben bayıldım ama siz böyle dediğinize göre sizin çalışmalarınızı görmek için sabırsızlanıyorum.

Fikirler aynı olsa da nasıl farklı şekillerde icra ediliyor değilmi.. ? gönüller ilk mesajın yazılma tarzından yana..

stone

Üye
Tepki
0
Mükemmel cok guzel ellerinize saglik. ilistator en sevdigim konudur. umarim bir gun bende boyle seyler yapabilirim.elelrinizesaglik:)

Yukarı Alt