imsakiye tasarımım

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Yukarıda başarısız ve ne anlatmaya çalıştığınızı çözemediğim bir kolaj görüyorum... Neredeyse bütün yazılar kesime gitmiş.. yukarıda çapraz kullandığınız yazı hoş durmamış, gözü yoruyor... Telefon numaraları çok büyük ve yine kesime gidiyor... İki tane firma logosu kullanmışsınız bu da doğru değil ve firma logosu da aşağıda kesime gitmiş... Verdiğiniz aralıklar birbirini tutmuyor hizalamalara dikkat etmemişsiniz... Vakitleri yerleştirdiğiniz tablo göz yoruyor... Daha ince dikey çizgili ve açıklı koyulu tram vererek yatay çizgiler koyacağınız bir tablo daha iyi dururdu... Burada önemli olan okunabilirliği kolaylaştırmaktır... Yukarıdaki görselin etrafına koyduğunuz çerçeve hiç olmamış onu kaldırmalısınız... Belki daha sade ve anlaşılır bir görsel kullanabilirsiniz... Üzerinde çok uğraşmadığınız bir çalışma olduğunu düşünüyorum... Bu hususlara dikkat ederseniz daha iyi bir çalışma çıkacaktır... Kolay gelsin...

Tepki
0
verdiğiniz tavsiyeler için teşekkürler üstünde birazdaha çalışacağım ilk tasaarımım olduğu için bu kadar basit durdu tekrardan saoğlun

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
@boombasticlove

Buyrun bakalım;

Bon Bin Yılın Yorumunu yapmış arkadaşımız. Ayrıca tebrik ediyorum sizi....

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
yazılar kesime gitmiş orya bölümdeki yatık yazılar çok kötü durmuş yazı karakterleri okunmuyacak derecede küçük ve ince durmuş bir firmanın tek logosu olur üsteki logo ile altaki bir değil ayrıca iletişim bilgisi olmasa dahada iyi olacakmış başarılar

Yukarı Alt