ındesing videolu dersler

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
sağol ama keşke iraz açıklama yapsaydın??? ne dersleri neleri anlatıyor???

Tepki
0
adobe ındesign cs2-cs3 video derslerı ıste videoların ısmınde yazıyor hangı konuya aıt oldugu yada dersın ıcerıgı

Ndesign

Üye
Tepki
51
sağlam ve piyasada pek bulunmayan bir ders e başlamışsın başarılar fakat video formatlarını mpeg yapman daha iyi olur çünkü swf yi bırak avı çalıştıramayan arkadaşlarımız bile revaşta

Tepki
0
ya swf player dıye googleden aratın cıkar programı yukleyınbıter hepsı artık bı dahakı derslerı mpeg yaparız :)

Tepki
0
arkadaslar sıze mujde adobeegtım.com sıtesınde 30 tane ındesıgn derslerı yayınlandı eger ızleyıp bılgısayaraınıza ındırmek ıstıyorsanız haberınız olsun ama dıkkat edın ındırme lınkı yok ama ben cozdum bunu sankı nasıl ya dedıgınızı duyar gıbıyım anlatıyım uzulmeyın sımdı sıtede vıdeoyu ızlerken acılan ınternet sayfasında ust menulerde araclar sekmesıne tıklayın ardından ınternet seceneklerı acılan menuden ayarları tıklayın ardından yenı sayfadan dosya goruntule secenegı ıle o ankı acık ınternet sayfanızda gezınırken ugradıgınız tum dokumanlar kayıt altına alınır vıdeo yuklenıp bellı bır sevıyeye gelınce bu sayfaya bır reflesh atarsanız yanı yınele dedıkten sonra şıp dıye dosyayı verır sıze yada bılgısayarınızda C:\Documents and Settings\winxp\Local Settings\Temporary Internet Files yolu ıle aynı klasore ulasabılırsınız

Tepki
0
istanbullu gene ne varsa sende var:) Bu quark express dosyalarını indesign'da açan Q2ID V3 programı varmış. Bilgin var mı acaba? Nereden indirebilirim?

Tepki
0
arkadaşım o dediğin sistemi bulunalı çok olu hem o kadar uğraşmanada gerek yok video dolsun ondan sonra gösterdiğin adrese bakman yeterli video orda hatta o zamana kadar izlediğin bütün videolar orda

Yukarı Alt