Issız Adam

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Issız Adam

yönetmen
Çağan Irmak

Oyuncular
Cemal Hünel ,Melis Birkan , Yıldız Kültür , Goncagül Sunar , Gözde Kansu

Türkçe
Yapım yılı : 2008
Dram, Romantik

Filmin Konusu
Alper 30lu yaşlarda, gurme sayılacak düzeyde yemek kültürü olan kendi restoranının sahibi iyi bir aşçıdır. Lüks yaşamayı seven, işinde başarılı ama özel yaşantısını her gün farklı kadınlarla birlikte olarak düzene koyamamış, hayatını; yaptığı yemekler, günübirlik ilişkiler, paralı kadınlar üçgeninde yaşayan birisi iken; Hayatının akışı, bir gün Beyoğlu' nun arka sokaklarında, aradığı eski plak için bir kitapçıya girmesiyle değişir.

http://www.issizadam.com/

07 Kasım 2008

Tepki
0
En sevdiğim ve tüm yapımlarını hayranlıkla izlediğim tek Türk yönetmendir Çağan Irmak. Yine insanları derinden etkilemeyi başardı Issız Adam'la. 2 defa gittim sinemada. İkisinde de ışıklar yandığında insanların kan çanağına dönmüş gözlerini gördüm. Filmden değil (duygusal) savaştan çıkmış gibiydiler :)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Biraz önce filmden çıktım ve filmin güzelliği herkesi büyülemişti adeta..
Herkes ağlıyordu, ben ağlamadım ama..):

Bence +18 yaş sınırı konulması gereken bir filmfi, filmin yarısından fazlası bu görüntülerle doluydu ama filmin hakkını vermek lazım..

10 defa gideyim yine izlerim:)O kadar güzel bir filmdi yani..

Tepki
0
Gerçekten kaliteli bi filmdi.Beğendim.Buse Hanıma katılıyorum +18 yaş sınırı getirilmeliydi.Ama çok başarılı bir film.

Tavsiye ederim..

Tepki
0
Filmin afişlerinde gözüme çarpan bişey oldu cinsel içerikli bölümüne papatya resmi konulmuştu.Ve bencede +18 uyarısı konulmalıydı.Filmden bende çok etkilendim.Etkiileyici bir filmdi.

Orhan Alma

Üye
Tepki
0
Babaları bile ağlatan adam...Çağan Irmak, insanı kesinlikle en ince tarafından yakalamasını biliyor...Aslında saldırıyor..
Cemal Hünal'in fazlasıyla yapay oyunculuğuna rağmen, izleyeceğim.

Tepki
1
arkadaşlar ben sizinle aynı fikirde değilim
benim hoşuma gitmedi
ama kesinlikle çok kaliteli bir filmdi

Yukarı Alt