İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

HIRCINBEY

Üye
Tepki
3
Emeğinize Sağlık Hakan Bey. Teşekkürler

Sadakat_80

Üye
Tepki
0
eğitim setinizin çoğunu indirdim diğerini de bekliyrm

yapımdaki herkese tşkler hakan beyede........... tşkler

SilvanlıM

Üye
Tepki
0
Herkese Kolay gelsin arkadaşlar,ben yeni üye oldum bu siteye ve iyikide üye olmuşum demekten alamadım kendimi,bu ara photoshop'a merak saldım ve günlerdir google'den photoshop dersleri arıyorum,bulduklarım hep yarım yamalak,şöyle doyurucu ve tatmin edici bir ders bulamadım doğrusu.

çölde su serabını gören mecnun misali bende Hakan Hoca'nın bu setini arıyormuşum meğer,
Teşekkürler Hakan hoca,takdire şayan bir çalışma yapmışsınız nitekim güzel olan herşey paylaştıkça çoğalır,

Güzel çalışmalarınızın devamlı olmasını ümid ediyorum,
tekrardan tşk ediyorum

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Güzel cümleleriniz için teşekkr derim umarım faydasını fazlasıyla görürsünüz.

Tepki
4
Bulunmaz bir nimete grafikerler.org aracılığıyla sahip olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşattığınız için çok teşekkürler.Emeği geçen herkese tebrıkler ... Kota sorunum oldugu ıcın ındıremıyorum fakat en yakın zamanda temın edecegım.

ezelahir

Üye
Tepki
0
gerçekten hakan dağdevirene çok teşekkür ediyorum ellerin dert görmesin hakkını helal et hocam gerçekten muhteşem bir set allah gönlüne göre versin

Gacco

Üye
Tepki
0
Freehand içinde bu şekilde detaylı görsel bir set hazırlarsanız çok iyi olur...ellerinize sağlık teşekkürler!!!

Nordkapp

Üye
Tepki
0
Ben google dan ararken buldum sitenizi. Ve photoshop derslerini indirmeye basladim. Boyle bir hizmeti sundugunuz icin cok tesekkur ediyorum. Allah razi olsun. Sirf tesekkur etmek icin hemen uye oldum. Tabi bu bir daha gelmem anlamina gelmiyor. Umuyorum bundan sonra yine gorusuruz burada. Tekrardan tesekkur ediyorum. Kolay gelsin, iyi calismalar...

Yukarı Alt