İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

t.mac

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ben indirdim fakat rar şifresi istiyor bulamadım hiç bi şekilde =\ yardımcı olurmusnuz ?

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
@t.mac

Merhaba t.mac
Lütfen öncelikle hangi dersi indirdiğinizden emin olun, dersin adına bakın,sonra yayınlandığı sayfada içeriğin şifreli olduğuna dair herhangi bir yazı olup olmadığını kontrol edin.Sorununuz devam ederse tekrar yazın.
Bu sayfada paylaşılan eğitim setlerimizde rarpass yoktur.
İyi günler dileriz.

t.mac

Üye
Tepki
0
@Hakan Dağdeviren

Ben sizin paylaşmış olduğunuz Grafikerler.org Eğitim Seti'nin ilk olarak birinci kısmı olan Tasarla,Çiz,Tanıt kısmını indirdim 6 part halinde fakat winrar dosyası içerisinden çıkarmaya kalkınca şifre istiyor..İlk önce bende şaşırdım hatta konuyu tekrar inceledim şifre olduğuna dair bişey göremedim fakat şifre istedi halen anlamış değilim..
Yardımınız için şimdiden teşekkürler..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Merhaba
Seti tekrar indirdim ve kontrol ettim şifre filan istemedi ki zaten bu eğitim setimizde şifre yoktur.
Bu setimiz nette birçok yerde var, yaklaşık 7milyon sonuç alabilirsiniz googlede, acaba diyorum ki başka bir siteden mi indirdiniz?
Dilerseniz tekar buradaki linklerden indirin.
İyi geceler dilerim.

Resim:

t.mac

Üye
Tepki
0
Ben bu siteden indirmiştim. Belkide ben bi yerde yanlış yaptım tekrar indirmeyi denicem.. İlginiz için çok teşekkürler..
İyi günler

berixx

Üye
Tepki
0
Ellerinize sağlık gerçekten emek verilmiş bir set.Yalnız adobe Cs3 demişssiniz ben Cs2 kullanıcısıyım problem olur mu?

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
@berixx
Araçları tanıyorsanız zaten herhangi bir problem olmaz indirebilirsiniz.

Yukarı Alt