İşte Çalışmalarım (halay ekibi için)

Tepki
0
Arkadaşlar biraz yardım istedim konuyu kitlediniz buyrun çalışmalarım umarim bir şeyler çıkartabilmişimdir.

Tepki
6
2. ve 3. logolardaki sembole benzer seyler su anda zaten kullanilan logolar. Yardim isteyince kilitlenmedi konun. Ama sen sanirim cizdirmek istedin sen bu kadarini yaptin ya gerisi icin yardimci oluruz

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Sol üsttekinin üzerinde oynayalım dilerseniz, madem halay ekibi için bir çalışma bu kullandığınız bantı biraz daha elipsleştirelim.. Yarım elips şeklinde yapabilirsiniz mesela... Kanka yazısının K harfinin P nin soluna denk getirip kanka yazısını biraz yukarıya alalım... Fontumuzu biraz kalınlaştıralım... Deneyip tekrar yüklerseniz, üzerinde bir kere daha oynarız... Ben diğer çalışmaları eledim... Tabi tercih sizin.. Kolay gelsin.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bence içlerinden en güzel olan çalışma, sol üstteki yani 1. çalışmanız... Diğerlerinde renk uyumu pek iyi değil yada efectler çok kullanılmış gibi duruyor.. Benim tercihim 1 numaralı logo çalışmanızdır, elinize sağlık

Tepki
100
birinci ve sağda kalan iki logo hiç yabancı gelmedi bana.
madem halay ekibiniz için bir logo düşünüyorsunuz, neden halay çeken
imgelerden kullanmıyorsunuz.
bir fikir olabilmesi adına...
kolay gelsin...

Tepki
1
bence yıldıza benzer vektör kullandığın logo güzel ama üzerinde değisiklikler yapmak gerek ilk başta yazı fontunu degiştirmelisin halay gurubu olunca nedense aklıma ilk italik tarzı yazı fontları kullanmak daha güzel olur diye düsündüm birde yıldız vektörünü bir insan gibi düsünürsek o üstündeki kırmızı seridi eline mendil gibi versek daha güzel olabilirmiydi sadece bir fikir emegine sağlık

Tepki
0
Arkadaşlar sanırım böyle bir şeyden bahsettiniz sanırım bu uygun olucak sizce

Tepki
6
ortadaki oynayan sekiller guzel olmus ancak ilk bakildiginda gladiator kaskini animsatiyor. belki bir tanesini biraz asagi alip kucultursen farkli olurlar. Birde tavsiyem sol basa alabilirsin belki ?

Yukarı Alt