[İSTEK] Şarkı Kapak Tasarımı

Durum
Konu kapatılmıştır.

RodeCtn

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba,
Yarın yeni şarkımız için studioya gideceğim.
Ancak şarkıma bir kapak tasarımı lazım.
Şarkı bir Rap şarkısı/Arabesk Rap Değil :)

Yazılacak isimler: Magneto&SezaiGüler&Legolas&Elzem
Şarkı ismi: Kralizasyon
Boyut önemli değil.
Forumda yeniyim farklı forumlara da konu açtım ancak yardımcı olan olmadı..
Sizlerden bir şeyler bekliyorum,
Teşekkürler. :)

Şu şekilde olabilir;
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/298003_237807742942823_545353520_n.jpg

Stilt_Skin

Üye
Tepki
1
Bişeyler yapanın olacağını tahmin etmiyorum. Burda fikir veriyoruz yada arkadaşların çalışmalarını iyileştirmesi için yardımcı oluyoruz. Sen ücretsiz albüm kapağı istiyosun.

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@RodeCtn

FORUM KURALLARI

30-) Forumda konu açarak Ücretsiz banner, logo ve tasarım talep etmek yasaktır.Ücretsiz banner yapmak isteyen tasarımcılar özgürce konu açabilir.Fakat kullanıcılar bedava banner, logo ve tasarım talep etmek adına konu açamazlar. Tasarım yaptırmak isteyen kullanıcılarımız; Freelance İş verenler bölümüne konu açmalıdırlar. Kurallara uymayan üyelerin mesajları silinir, tekrarı halinde 10 gün uzaklaştırma cezası verilecektir.

Tepki
17
Ne beleşçisiniz be! Bir de utanmadan diğer forumlarda yardımcı olan olmadı diye yazmış. Grafik tasarım hayrına yapılan bir iş değildir. Emeğe saygı duymayı öğrenin artık!

Bu da benden sana albüm kapağı olsun!

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
CD kapağı deseniz yardımcı olabilirdim ama daha önce hiç "şarkı kapağı" yapmadım ve nasıl birşeydir bilmiyorum. Umarım en kısa zamanda yardım alırsınız...

RodeCtn

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar adres veriyim gelip dövün bari ya tatlı dille ifade edemiyor musunuz?
Forumda bu tür istekte bulunmanın yasak olduğunu bilmiyordum,kusura bakmayın bir daha olmaz.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
RodeCtn foruma üye olup daha 1 mesajında bu tür bir istekle tabii ki tepki çekeceksin,
Erkan NEHİR arkadaşımızın dediği gibi, şarkı kapağı cümlesi bu işi yapan bir sanatçı olarak sence ne kadar doğru ? üstelik bir albüm kapağı linki vermişsin ?

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@RodeCtn
Böyle bir istekte bulunmak veya bulunmamak için forum kuralları hakkında bilgi sahibi olmanıza gerek yoktur.
Sizin sormuş olduğunuz sorunun aynısını kendinize sormanız tepkilere hak vermeniz için yeterli olacaktır.
Örneğin;
Diyelim albümünüz piyasada satışa çıktı.
Albümünüzü bedaya almak isteyenlere cevabınız ne olacaktır?
Stüdyo kayıt için size bedava mı hizmet veriyor?
Kullanılan ekipman, mikrofon, müzik sistemi personel vs hepsini bedavaya mı ayarladınız?
Bir alışveriş yaparken sizden para istendiği zaman "kusura bakmayın ücretli olduğunu bilmiyordum" mu diyorsunuz?
Tüm bunlar için belirli bir ücret gerekirken, grafik tasarım mesleğini icra eden kişiler neden hep "bedavaya çalışan kesim" olarak hayal ediliyor?
Bu sorulara cevap bulduğunuz an herşey açıklığa kavuşacaktır...
İyi forumlar.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt