isteyene istedigi desen yapılr hemde bedeva....

yasarkut

Üye
Tepki
2
isteyen arkadaşa bedeva desen yapılr.istediginiz desenin bana ölçülerini ve bir fotosunu gönderin size yapayım.hemde karşılıksız valla..site gercekten çok hoşuma gitti.baya ii bir kaynaşma olmuş insanlar arasında. benimden içimden gelerek yardımcı olmak isterim.. çalıştıgım firmanın baya geniş desen arşivi var ordanda size yardımcı olabilirim.resmini bile desen yapabilirim.çünkü eos 3 pulse 11x2 kulanıyorum.bunlar dünyanın en gelişmiş nakış programları. saygılar.. selamlar..:)

Raif Can

Üye
Tepki
1
@yasarkut

üstadım elinde varsa çiçek desenlerinden paylaşabilirmisin

yasarkut

Üye
Tepki
2
şimdi kardeş ben toplu arşiv vermiyorum.sadece zorda kalmış arkadaşlara yardımcı olmak maksadıyla. vatandaş senden benden aldıkları arşivleri sonrada parayla satıyolar.o da benim zouma gidiyor.sitedeki upload edilmiş arşivleri inceledim bunlar hep emek verilmiş desenler.emek bu kadar ucuz olmamalı.cok zorlandıgın bir model olur onu cizmende sana yardımcı olabilirim.zatn konuyu acma sebebimde budur.saygılar.. selemlar...

Raif Can

Üye
Tepki
1
@yasarkut

üstadım düşüncene saygı duyarım.ben kendim devlet memuruyum...ben ne desen yapmaktan nede desen satmaktan anlarım ayrıca bu işler için ayıracak zamanım yok .benim bu foruma üye olmamdaki amaç eşimin evde işleyebileceği nakış desenleri bulmaktı.bu forumda daha önce nakış deseni formatında paylaşım yoktu sanırım.belki ilk defa başlık açıp ben istedim burada. herkes yaptığı nakış deseninin resimini koyup yorumlar istiyordu. ben konu başlığı açıp nakış deseni istediğimde sağolsun 2-3 arkadaş ellerindeki nakış desenlerini paylaşıma açtılar. hatta yine bu forumda özeline yazdığım bir arkadaş benden nakış deseni için para talep etti.o arkadaşında kendi düşüncesidir saygı duyarım..

bu arada dediğim gibi ben nakış deseni yapmaktan anlamam;ama sizin açtığınız başlık ve verdiğiniz cevap üzerine :mümkünse sizden spor konusu forumda serbestte eğer;
BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE-GALATASARAY-TRABZONSPOR
klüplerimizin amblemlerini nakış deseni olarak vermenizi rica ediyorum.
saygılar iyi çalışmalar.

yasarkut

Üye
Tepki
2
tamam kardeş iki sonra desenleri siteye eklerim. 3-4 farklı modelde tasarlarım size.saygılar selemlar........

Raif Can

Üye
Tepki
1
şu an indiriyorum akşama evde bakarım artık.şimdiden teşekkürler eline sağlık

Tepki
28
kardeş sen uçmuşsun:D desene yeni başlamışsın herhalde daha yolun başındasın yaniii muhtemelen elini alıştırmak adına desenleriniz yapılır diyosun hevesini kırmak istemem ben başladığımda bu kadarda yapamıyordum desenciliği 10 puanlan puanlandıracak isek sen bu çalışmalarla 3 civarındasın hangi aşamada olduğunuda bil istedim daha bayağı yolun var azmin elinden birşey kurtulamaz dewam et makinan varsa yaptıklarını bir gör hatalarını düzelt sonu aydınlık olur inşallah başarılar diliyorum her türlü desteğide burada bulabileceksin yaptıklarından ara ara gönderirsen üzerinde yorum yaparız sende düzeltirsin şimdilik hep birinci viteste gitmişsin aman yazdıklarım yanlış anlaşılmasın yardım lzım ise istemekten kaçma

Yukarı Alt