jenerik için yardım

Günay YUNUS

Grafikerler.Org
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
26
@muzo696

1- Kimsenin işin kolayına kaçtığı yok.
2- Jenerik öyle pat yapılacak birşey değil. Her hareketli video jenerik değildir.
3- Balık tutmadan en güzel balığı nasıl yerim mantığı diye birşey mümkün değil.
4 - Jenerik kelimesinin içeriğini, neyin nasıl yapıldığını da yıllarınızı vererek anlayabilirsiniz.
5- Jenerik tecrübe, pratiklik, zaman harcama gerektirir.
6 - Erkan Bey de ifade etmiş. Herhangi bir çabanızın olduğu bir çalışma gönderin. Üzerinde konuşarak, yardımcı oluruz her halükarda yardımcı oluruz.
7- Google'dan aratıp program ismini öğrenip ahkam kesmeyin. Önce mantaliteyi öğrenin
8 - Bu işlere emek vermiş insanlara biraz da olsa SAYGI GÖSTERMESİNİ BİLİN.

Teşekkürler

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@muzo696

Sözlerinizin amacını aştığının farkındasınız değil mi?

scanman

Üye
Tepki
0
@muzo696

bundan:) arkadaşım bunu yapabilmen için avid gibi profesyonel bi programa ihtiyacın yok bunu yapmak çok basittir sana sony vegas pro yu öneririm hem daha kolay hemde profesyonel bir programdır.kullanacağın resimleri timeline a peşpeşe atarsın altınada kullanacağın müziği sonra timeline a zoom yapar ve müziğin ritimlerine göre kullanacağın resim veya video fark etmez key frame kullanarak zoom in zoom out bu kadar

scanman

Üye
Tepki
0
şöyle bir şey yaptım mesela tabi bu jenerik falan değil basit müziğin basına göre kamera hareketleri zoom falan Tıkla Dediğim key frame mantığını öğrendiğin zaman uğraşarak çok güzel işler çıkarabilirsin youtube a sony vegas ders yazarsan bazı kişilerin hazırladığı dersler mevcut

muzo696

Üye
Tepki
0
evet abıcım aynen bu valla bunu nasıl yapacagımı anlatan bır ders vıdeosu yuklesen cok harıka olur bılıyormusun. yada hazır ders varsa youtube de bu da olur.... allah razı olsun

muzo696

Üye
Tepki
0
hocam baktım dedıgın gıbı zorlanıyorum sunun dersını cekıver yaptıgın slayt ın yapılıs seklını upload edersen cok sevınırım tesekkur ederım sen ılgılendın sorunumla...

Yukarı Alt