jenerik için yardım

scanman

Üye
Tepki
0
Proje Dosyası İNDİR Vegas Pro da aç biraz karıştırırsan nasıl yapıldığını anlayabilirsin kolay gelsin

muzo696

Üye
Tepki
0
hocam valla baktım da sunu dersini kaydetseniz varya harika olacak..

hocam şarkıya göre nasıl resime zoom yaptın anlayamadım...

hocam bunun dersi gelmedi yokmu bir ihtımal

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@muzo696

Forum Kuralları gereği üst üste mesaj yazmak yerine,
düzenle seçeneği ile düzeltmeniz gerekirdi,
sizin yerinize bu sefer ben bu sorunu giderdim.

tihs

Üye
Tepki
0
Bunu yapabilmek için derse ihtiyaç yok ki ? Movie maker'da fotoğraflar üzerine oldukça basit efektler koyarak yapabilirsiniz. Müziği resimlere uydurabilmek için de müziği öne yada arkaya alarak kombinasyonlar denenebilir. Gerçekten hiç bir bilgiye ihtiyacın yok açıkcası. Bigisayarında movie maker vardır illa ki, onu aç, sağ tarafa istediğin fotoğrafları koy, üst kısımdan efektleri bulacaksın ve oradan istediklerini seçeceksin, kolay ötesi yani. Dersi falan olmaz böyle bir şeyin bence. Bunu öğrenmek için derse ihtiyaç duyan var mı ? Bunu yapabilmek için designer, grafiker ne bileyim adı her ne ise bu mesleğin, olmaya gerek yok.

Bir de kusura bakma ama bu kadar mesaj yazana kadar uğraşsan, şimdiye bitirmiştin. Bence sony vegas falan hiç uğraşma direk movie maker'da yaparsın.

muzo696

Üye
Tepki
0
hocam arkadasın yukledıgı dosyaya bak ıste onu yapamadım nasıl oluyor anlamadım ders ogrenmektır bununda bılmeyen ıcın onemı coktur...

scanman

Üye
Tepki
0
@tihs

movie maker da yapamaz çünki key frame olayı movie maker da yok. movie maker da slayt falan yapılır müzik ritimlerine göre istediği hareketi veremez yani.

Yukarı Alt