Kafe Beyaz (Kafe Mekan Tasarımı)

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
461
Abartiyorsunuz kuzum :) hehehee

Tesekkur ederim bu ilginizden ötürü.
Daha iyilerini de yapmak nasip olur ins.
Bence siz de başlayın

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
@Bahtınur YILDIZ
Sıkıntım render ... diyerek hepsini yazmışsın, başka ne kaldı ki. Sıkıntın bence onlar değil, özetle pratik eksikliği.
Bu işi iyi yaptığına inandığım insanların hepsi 3d programlarla yatıp kalkan ama bunu ondan ekmek yediği için yapan kişiler.
Sen belki bunu yapamazsın zira evde de bir dünyan vardır muhtemelen ama en azından her akşam 1 saat ayırsan gene kafi.
Yani gereksiz faceymiş whatsupmış instagrammış, çiftlik oyunuymuş, gibi uygulamalarla zaman kaybedeceğine, insan zamanını bu programlara harcamalı ki kendine faydalı bir şey yapmış sayılsın.
Hasatı düşün ona göre işle toprağını ;-)

@Erkal COŞKUN

Ben nurun çalışmasını kastettim, anlamamış gibi yapma çok sayın kardeşim, kız güzel bir çalışma eklemiş, sinsice beğenip geçiyosun. Olmuyo olmuyo, sen çizmiyosun bari kıza iki kelam yaz da motive et :) İkinizi birbirinize düşüreyim de çekileyim aradan, sonrası mısır ve kola ile gideri var zaten...

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
461
Yok ya Erkal ile iyi anlaşırız biz :) başaramazsın aramızı bozmayı.

1,5 saattir ders izliyorum. Kafam kazan oldu ama bu derste de bir çok şey öğrendim. Tavsiye ediyorum. Tutorial + pratik

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
H.D. Baht- Nur' u hiç tanıyamamış, sesiz sakin birinden bahseder gibi bahsetmiş çok güldüm :) Tamam Baht-ı Tehlikeli kedi gibidir ama Van kedisi gibi değil Sibirya kaplanı gibi :) Erkal'la kapışırlarsa Erkal'a yazık olur. Neyse bence de sorun yok bol fıstıklı helvayla gideri var :) ...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Haklısın, zaten erkalda bayanlarla mücadele edecek bir potansiyel yok,centilmenlik için tamam sensin diyip kaçacak bi tip :)
Bol fıstıklı helva da çok sert oldu, ben kavga ettirecektim siz cenaze helvasına hazırsınız şimdiden, bu çok bencilce : P
Evet ben nuru fazla tanımam, tanımam gerektiği kadar tanıyorum,o da yeterli oluyo.

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
476
Şu an çok meşgulüm, konu arası 1 satır yazıp kaçmak istemiyorum, yokluğumda epeyce adımı anmışsınız, hepsine verecek uzun uzun cevabım var :) Geniş zamanda görüşeceğiz... Hadi iyi dersler... :)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
hehe. valla açıkcası bu çalışmayı da uydurmuştum öyle çok özenmedim, yarıda sıkıldığım için elimde gitti geldi. yani iyiysem bile bu çalışmada değilimdir : ) imren imren, artık günümüzde grafikerlerden 3d de isteniyo yani, piyasaya tutunabilmek için donanımlı olmak şart, bakarsın bir gün patronun gelip senden 3d tasarım isteyiverir.
teşekkürler ışıl.

Yukarı Alt