kampanya

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
çalışmada bir çılgınlık olmalı diye düşündüm bir an... :) eline sağlık güzel bir çalışma

Tepki
100
güzel ve sade bir çalışma olmuş
elinize sağlık. bu çalışmada hata yada kusur armaktan ziyade
daha yaratıcı bir sonuç zihnimde canlandırmaya çalıştım.
neden mi? herhalde banada böyle bir iş gelseydi yaklaşık olarak bu tarz bir çalışma çıkardı.
klasik ve standar bir sonuç yani.
daha öncede başıma geldiği için şunuda eklemek istiyorum.
su satışı genel manada tüp satışı yapan yerlerdede yapılmaktadır.
bröşürün tam üst kısmında tüpe takılabilecek tarzda bir delik uygun olurdu.
bunu sadece bir bilgi olarak, müşteriye yön verebilmek için ekledim.
saygılarımla...

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Öncelikle bu kampanya çalışmasında tüketiciye yanlış anlatım yapılmış... Suyu hediye etmiyorlar fakat siz suyu hediye paketine çevirmişsiniz... (Uygulamadada bariz hatalar yapmışsınız).. Kaldı ki su hediye bile olsa, suyu hediye paketine çevirmek çok klasik ve basit bir yöntem...

Bu kampanya için güzel bir espri bulabilirdiniz... Örneğin suyu kucaklayıp götürmeye çalışan bir kadın gibi... Bu sadece basit bir örnek, kampanyalarda bunun gibi espriler kullanılmasından yanayım...

Kolay gelsin...

yusuf_trcn

Üye
Tepki
0
Ya şu Arzu Uluırmak'a sinir oluyorum hiç birşeyi beğenmiyor tamam çoğunda haklı fakat kendini beğenmiş havalı bir insan madem çok biliyorsun görelim çalışmalarını

Tepki
100
@yusuf_trcn
sayın yusuf bey.
eleştirileriniz yersiz ve kişisel olmamalı.
bu forum kurallarımızada uygun değildir.
dilerim bundan sonra aynı ikazın tekrarını yapmak durumunda kalmayız.
maksadım arzu hanımı savunmak değil, tabiiki kendisininin söyleyeceklri olacaktır.
lakin forum bir kavga ortamı değil, eğitim ve öğretimin ve bilgi paylaşımının üst planda tutulduğu bir ortamdır.
ayrıca arzu hanımın forumdaki çalışmalarınıda araştırıma zahmetinde bulunursanız bulacaksınız.
saygılar...

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@yusuf_trcn

Bana sinir olacağınıza sizde yorum yapında görelim, ya da yaptığım yorum yanlışsa yanlış olan taraflarını anlatın... "sinir oluyorum" çok saçma ve kaçış cümlesi...

Benim buradaki amacım insanlara doğruyu göstermek ve bişeyler anlatmaya çalışmak... Elimden geldiğince tabiki. Hayır kendimi beğenmiyorum akisne bende buraya çalışmalarımı ekliyor ve yorumlar alıyorum kendimi her alanda geliştirmeye çalışıyorum... Ben bu işi biliyorum dediğinizde bitmişsinizdir... Velevki bizim işimizin ucu bucağı yoktur...

Emine nin dediği gibi çalışmalarımı görmek istersen forumda araman yeter...

Saygılarımla

Yukarı Alt