kapaklı dosya çalışması

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
2.kapak çalışmanı beğendim.

grafibo

Üye
Tepki
0
Beğendiğinize sevindim arakadaşlar. Yorumlarınız için teşekkürler. Ama duygu arkadaşımızın yorumlarını alamadım nedense. ilk çalışmaya baya yorumlar eklemişti.

duygujum

Üye
Tepki
2
2. çalışman güzel olmuş eline sağlık. güzele niçin güzel demiyim ki...

grafibo

Üye
Tepki
0
teşekkürler duygu hanım beğenmeniz beni mutlu etti. Sizinde çalışmalarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

duygujum

Üye
Tepki
2
tşkr grafibo. ancak ben özel bi şirkete bağlı olarak çalışıyorum. kurumsal firmalar olduğu için burda yayınlamam pek doğru olmayabilir. telif hakkı alıyorlar çünkü. kendi özel çalışmlarımı yayınlayabiliirim.

grafibo

Üye
Tepki
0
neden olmasın duygu hanım. kurumsal firma olması gerekmiyor, kendi çalışmalarnızda olabilir.

C_a_K_a

Üye
Tepki
0
Çalışmların GüzeL grafibo Arkadaşlarım Cvp Vermişler ama Bu ortamda herkez istediği yorumu Yapabilir sen sadece teşekkür edebilirsin Çalışmalarının Devamını Bekleriz C_a_K_a dan saygılar ....

U

User

Misafir
çalışmalr fena deil. eline sağlık arkadasım. serbest piyasada iş yaparken müşteri istekleri zaten hiç bitmez. beyaz üstüne beyaz yazı bile ister bizim milletimiz. :} bizim müşterilerimize ragmen oldukça iyi bir çalışma..

grafibo

Üye
Tepki
0
@MehmetBozaslan

Mehmet arkadaşım çok doğru söylüyorsun. Aklına geleni söylüyor müşteriler. Çok güzel bi yorum yaptın tebrikler.

Tepki
0
ilk çalışma çok basit arkadaki çizimler gerçekten çalışmayı bozmuş renklerde uyumsuzluk göze çarpıyor.
2. çalışman daha oturaklı duruyor.

Yukarı Alt