Karadenizli arkadaşlar kızmaz umarım..

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
FIDYECI LAZ
Ekonomik kriz yuzunden buyuk para problemi olan Temel,
çocuk kaçirip fidye istemeye karar vermis. Sehrin büyük bir
parkinda çocugun birini gözüne kestirmis.Önce bir not yazmis :
"Cocugunu kaçirdim. Bunu yaptigim icin üzgünüm ama kusura bakma
çünkü gercekten paraya ihtiyacim var. Yarin sabah saat 7'de
falanca parktaki filanca agacin altina bir siyah çantada 5 milyar
getir. Imza: Laz."

Çocugun yanina gitmis, notu çocugun
ceketinin iç cebine koyup, dogruca evine gitmesini ve notu
babasina göstermesini söylemis..

Ertesi sabah parka geldiginde
söyledigi agacin altinda,söyledigi renkteki çantada içinde 5
milyar olan emaneti bulmus. Paralarin yaninda bir de not varmis :
"Paran purada ama bir Laz hemsehrisine nasil peyle bir sey yapar
inanamayrum"

yakamoz

Üye
Tepki
0
temel bir tv kanalında yarışmaya katılır.kazandığı parayı eksik verirler.temel sebebini sorar.vergi kesildiğini söylerler.bunun üzerine temel avukata başvurur. avukat ''televizyonu mahkemeye ver'',der.aradan zaman geçer.avukat temeli yolda görür.''ne oldu televizyonu mahkemeye verdinmi'' diye sorar.temel cevap verir:''verdim ama ertesi cün cetirdim oni.insan yine de televizyonsuz yapamayi.'' :):):)

Tepki
59
bitanede ben patlatıyım:D:D:D:D:D

Karadenizli'lerle Kayserili'ler karşılıklı siperlere yatmış kıran kırana savaşıyolarmış ama birbirlerine üstünlük sağlayamıyolarmış derken Kayserili'ler aralarında toplanıp: Bu böyle olmaz bişeler düşünüp yenmeliyiz şunları demişler içlerinden biri bunların çoğunun adı Temel'dir Dursun'dur demiş herkes siperine dönmüş nişan almış bu Kayserili ''Ula Temel sen misun?'' diye seslenmiş karşı taraftaki Temeller ''Ula benim benim'' diye ayağa kalkınca Kayserili'ler hepsini vurmuş ardından ''Ula Dursun sen misun?'' diye seslenip ayağa kalkan Dursun'ları da vurmuşlar!
Bu kez sayıları azalan Karadenizli'ler toplanıp plan yapmışlar siperlerine dönüp nişan almışlar içlerinden biri iki siper arasına 20 lira atmış ''Ula bu para kimindur?'' diye seslenmiş karşıya Kayserili'ler hepbirden ''Benimdir benimdir'' diye ayağa kalkınca Karadenizli'ler Kayserili'lerin hepsini vurmuş!

bende bi çankırılı olarak yarı karadenızlı sayılırız yarı ıc anadolu:))

Yukarı Alt