karakalem çalısmalarımdan ...

Tepki
1

gezerken gördügüm bir resmi birde ben çizim dedim, gölgelendirmelerde birazcık kopya aldığımı itiraf edeyim :)
yaptığım bütün çalısmalarım eleştriye acıktır ama elestri yaparken rica ediyorum bu resmi sen yapmadın yada buresim kopya tarzında elestriler hos değil yapan kisiden çok harcanan emeğe haksızlık oluyor

Tepki
100
işte bu efsunlu ... :)
ama burada anlayamadığım konu şahmanrana benzer bi çalışmaya galiba.
arkadaki çizdiğin yılanlarla şahmaran biraz garip.
daha çok deniz kızına benzemiş gibi ama ...
çizim olarak çok başarılı.
kıskandım :)

Tepki
1
tsk ederim yorumlarnız için şahmeran herkesin bildiği gibi kafası insan vücudu yılan olan mitolojik bir karakter .bazı efsanelerde şahmeranın güzelliğin çok ön plana çıkmıstır ve bayan olduğu söylenir eğer sadece kafa kısmından sonra yılan vücudu yapsaydım çokta estetik kalmazdı :) sadece kuyruk kısmını aldım deniz kızına benziyor ama böyle daha güzel oldu gibi :)

mizikci_51

Üye
Tepki
0
başarılı bir çalışma olmuş eline sağlık ...eger kızmazsan birkaç yerdeki ufak hataları soylemem lazım düzeltip düzeltmeme sana kalmış...
1.. bize gore sag taraftaki kolunun yani dövmeli kolunun oldugu omuz biraz digerine göre küçk gibi..
2.. iki el arasında göze batan bi orantısızlık war yine dövmeli olan el küçük kalmış ellerin anatolisıne diyeceğim yok...
3.. keşke en alt tarafı bu kadar kalın yapmasaydın ve yerle temas eden yerleri biraz daha ezilmiş hissi werircesine yapsaydın...
4.. son olarakta resmin geneli sadece orta ve açık tonlar üzerine kurulmuş. resmin koyu değerlere ihtiyacı war... şimdiden kolay gelsin saygılar...:D

Tepki
5
Ufak tefen orantı sıkıntısı var bide kaleminin ucunu doğru kullanmamışsın..Ama genelde güzel.Yüz manga tarzına kaymış sanırım seviyosun..

Tepki
1
tsk ederim önerilerini göz önünde bulunduracam mizikci_51
batuni tsk ederim begendigine sevindim

Yukarı Alt