karakalem çalışmam

Tepki
1
gercek zaten gözleri :) tsk ederim en ilginc yorum senden geldi :D

mizikci_51

Üye
Tepki
0
arkadaşım kopya çekmek hiçbirşeydir yetenek içinde olmalı bu işi seviyorsan kandırmamalısın insanları benzemesede kendinden emin çizgiler o gücü wermeli... çizimde karbon kağıt weya ışıklı masa kullandığın açıkça belli resmin boyutunu bahane edersen fotokopi makinası bu oranlarda hatta dahada büyük oranlarda büyültebilir....bilmem anlatabildimmi... eğer çizim tamamen senin olsaydı bu çizimi yapan kişi böyle tonlama yapamazdı...saygılar...

Tepki
1
@mizikci_51
eleştirine saygıyla cevap vermek isterdim ama maalesefki veremiyorum birincisi insanları kandırmak bana bir yarar saglamaz onları kandırmak kendimi kandırmak olur ikincisi eğer varsayalımki kopya cekerek yaptım bunu o zaman hiçbir hatam olmamalı dimi ama bu resimde bariz görünen hatalar var bilmem anlatabildimmi ve madem kopya ile yapıyorum neden daha büyük çizdiğimi bahane edeyimki kopya olduktan sonra küçükte yapabilirdim dimi neyse size diyebilecegim bu çizim bana ait ama illa ben bu işi iyi biliyorum bu resim size ait olamaz diyorsanız buyrun sizde bir karakalem çiziminizi bizimle paylaşın engin bilgilerini görelim

mizikci_51

Üye
Tepki
0
değerli dostum kızmanı anlamadım ben yorumumu ekledim sadece ama kopya oldugunun kesınlıkle arkadasındayım sana en basıtınden kopya oldugunu kanıtlayabılırım mesela kolundakı saat cızımde tek çizgi kullanılmıs içindeki rakam yerleri akrep yelkowan falan onlar tam yerinde yani hiçbir hata yoq eğer profesyonel degilse hiçkimse bu kadar düzgün bir biçimde tek çizgiyle çizemez...ıkıncı ıspatım su olabılır belkı burada yanılıyorumdur litfen alınma... eee diğer resiminede yorum yazdım şu yarım çıkmış olan portrene ordaki çizimde birçok hata wardı burada hata war barız dıyorsun ama malesef hata yoq.. yane tek çizgiyle karbon kagıt yada dıger yontemler ...kusura baqma dostum ama bu barız bır sekilde anlaşılıyor ben resim bölümü öğrencisiyim herkes farketmez ama ben farkederim yazdığım şeylerınde sonuna kadar arkasındayım...

Tepki
1
guzell olmuss bnde karakalemm calısıorumm ileride sizinlee paylasmakk isterimm tesekkurleer...:)

Tepki
0
ELİNE SALGIK güsel olmuş ama ilk dikkatte gözüme carpan hata dudak yanlış cizilmiş.bide sol gözün burna yakın kısmında yani uc kısmı resme göre büyütsek bile biraz büyük olmuş bence.birde göz bebekleri resmdekine göre tam yerlestirlmemiş.yani o hatadan dolayı bakıslar resmdeki kişinin baksılarından uzak.ama onun dısnda güsle olmuş. :)

Tepki
1
mizikci_51 bence orjinalle cizdigim resmi yanyana koy ve iyice bak eger gercekten bu işi biliyorsan zaten burda bunu anlatmama gerek kalmaz artık sana bir acıklama yapma gereksinimi duymuyorum ama çalısmalarını sabırsızca bekliyorum

vaveyla tsk yorumun icin dudak ve gözde hatalar var bende farkettim tekrar tsk ederim

mizikci_51

Üye
Tepki
0
iyi aksamlar efsunlu arkadasim seni üzdüm biliyorum ama boyle olduguna %100 eminim :D benim birkac resimimi görmek istemissin siteye uzun zaman once koydum ama kendi resimlerinden haricinde siteyi gezmiyorsun heralde seninle boyle tartisaraq bi yere waramayiz gel dost olalim umarim acar diyorum we sana benim actigim konunun linkini kopyaliyorum 2 tane resim war :D saygilarimla mizikci:D
https://www.grafikerler.org/karakalem/4651-portre-calismam.html

Yukarı Alt