Karakalem renklendirmem

Tepki
0

çok fazla reknklendiremedim şekil bozuluo diye:(

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Yani...

Şimdi buradaki ana temayı çözemedim sanki...

Sigara içen bir insan, günde en az burdaki meyveler kadar meyve mi yemeli ?

Yoksa sigara içmemeli ,bunun yerine sağlıklı beslenmek için sigara yerine sebze ,meyve mi yemeliyiz

Başarılar...

akifkama

Üye
Tepki
20
@skystar_26

sevgili skystar_26 burada arkadaşımızın yaptığı çalışma için bir konu düşünmemiz gerekmiyor. çünkü varolan bir çalışmanın üzerinde oynama yapmış ve yapmış olduğu renklendirmenin uygun olup olmadığını soruyor.

Bana sorarsanız uygun olmuş ellerina sağlık. kendinizi tasarım yönünde geliştirirseniz ve yayınlarsanız bizde yorum yazmaktan daha çok zevk duyarız.

teşekkürler

Tepki
100
elma ve mısırda birkaç beyazlıklar kalmış.
bunun dışında başarılı diyebilirim.
ısrarla çalışmaya devam edin.
unutmayınki güzellikler ayrıntılarda mevcuttur.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Dikkat ederseniz ben arkadaşımız için tenkidimi ayrı yaptım "Yani"

Çizdiğiniz bu çalışmada ne anlatmak istediniz demedim.

Çizim hakkındaki tenkidim ise tamamen grafiğe yönelikti...

Bunlara dikkat etmeliyiz yorum yaparken... :)

Başarılar...

Tepki
0
çok teşekkür ederim yorumlar için ben bu tempoyla daha ii şeyler çıkarırım inşallah:D

merteral

Üye
Tepki
27
bardağın arkasında renkleri göstermek istemişsin tamam çok güzel de mısır koçanının üst yaprağının görüntüsü var(renk olarak) gerisi yok. ayrıca yeşilin aynı tonunun farklı koyuluklarını kullansan daha güzel olacakmış bir de arka plan(duvar)daki maviliğe de biraz gölgelendirme yapmak gerekiyor sanırım bir de en son otomatik düzeltme yaptırırsan picture editor ya da photoshopta farketmez doğru renkleri bulmana yardımcı olacaktır... ama gerisi bence güzel ellerine sağlık!!!!!

mizikci_51

Üye
Tepki
0
koyuluk eksikliği war resmin genelinde.. renk seçimleride biraz daha nesnelerin rengine yakın olabilir emeğine sağlık....

Yukarı Alt