Karışık Çizimler

Tepki
2
Merhabalar

Sıkıldığım bir derslerden biri edebiyat daha önceden söylemiş olmayım :p

okadar sıkılıyorumki deftere çizim yapıyorum.

Belli birşey düşünmüyorum kafamdan uydurma bir şey :) yani gerçeklik ile ilişkisi yok olsa bile edebiyatta işledeğimiz şair evlenmesini çizemem :) o kadarda değil :D

Görüntüler

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
@S.C.K. TASARIM

Resim alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız bir kurs eğitimi almanız gerekiyor.
Neden sebeb demişsiniz ben cevaplayayım.
Yaptığınız çalışmalarda oldukça hata var ve gelişime açık gibi görünmüyor şu anlık için.
Ama dediğim gibi bu alanda eğitim alırsanız ileri ki günlerde bizlerle paylaşıp ona göre eleştririz sizi.
Azim ve hırslı olmanız gerekiyor. Bol bol çalışmanız ve durmadan çizmeniz gerekiyor.
Umarım istediğiniz yere ulaşırsınız.
İyi çalışmalar.

Tayfun ŞENOĞLU

Grafik Tasarım
Bronz Üye
Tepki
19
@Şerife ERTAŞ

Arkadaş sanat için çizseydi dediklerine katılırdım Şerife ama dediği gibi sıkıntıdan çizmiş :) Hakan Hocam a da katılıyorum :) İkinci bir husus edebiyat dersin de kareli defter mi kullanıyosun :)) sevgilerle :) iyi çalışmalar..

Tepki
2
@Tayfun ŞENOĞLU

evet geçici defter bize tablet vericekler2 tane defter alın dediler bende kareli aldım :D

Hekes pro. işler bekliyor burada alıştım bu tür yorumlara biride çıkıp şunu demiyor arkadaşım bak şu çizgileri şöyle biraz daha koyu çiz, şu efekti incele, şu konuları incele filan.....

artık cevap vermiyorum butür yorumlara bakıyorum okuyorum ben geçen sene çöp adam çizemiyordum....(herkes kendisini iyi bilir)

Yani hiç kimseyi kötülemek istemiyorum :allalla:

Tayfun ŞENOĞLU

Grafik Tasarım
Bronz Üye
Tepki
19
@S.C.K. TASARIM

burada profesyonel işler beklenmiyor,aksine profesyonelleşmek için eksiklikler sunuluyor ve bunlar konuşuluyor genelde.Yorumlara açık olmalıyız.Ben de foruma ilk geldiğimde iyi kötü eleştiriler aldım halen de bu devam ediyor ama bu yorumları kendi gelişimim ve eksikliklerimi tamamlayabilmek için yardımcı olarak değerlendiriyorum.Bu da meslekte daha çok tecrübe kazanmama imkan sağlıyor.Kısaca demek istediğim yoruma açık ol,hiç birşey hiçbir yorum canını sıkmasın ;) Her zaman iyisin süpersin denilmesi mi iyi yoksa şunu şöyle yapsan daha iyi olurdu denmesi mi? Ben azimli ve kararlı olursan iyi çizimler çıkartacağından eminim :) iyi çalışmalar..İyi Forumlar :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Öncelikle derste emek harcamışsınız ama emeğinize sağlık diyemeyeceğim çünkü herşeyin yeri ve zamanı olmalı...
Çizimlere gelince üzerinde çok çalışmalısın... Herşeyden önce düşündüğünü çizebilmek ve bu çizimle beğeni toplamak için çizim teknikleri hakkında bilgi sahibi olman şart ... Bunun için bulunmaz bir yerdesin .. Bu linkleri inceleyip çizim konusunda kendini geliştirebileceğine inanıyorum.. Sonuçta istek başarının kilit noktalarından biri...
Ayrıca burada olumlu yada olumsuz her yorum bizlere + değer katmak içindir.. Her yoruma açık olmalı, ve alabildiğini almalısın verilen bilgilerden ...
Ben foruma ilk üye olduğum zamanları hatırlıyorum ve şimdiki zamana bakıyorum.. Ne kadar yol katetmişim ama yeterli mi ? Asla... Kısaca Tayfun'un yorumlarına katıldığımı bildirmek istedim...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
@S.C.K. TASARIM

Sebep çok açık:
Siz böyle her dersten sıkılıyorsanız...

( + diğer arkadaşlara yazdıkları konularda katılıyorum)

Yukarı Alt