Kart Tasarımı

Tepki
3
Merhaba Arkadaşlar ,

Ben Web Tasarım Öğrencisiyim . Ancak Kendimi Grafik Tasarım Alanında Geliştirmek İstiyorum

Kendime Kartvizit Tasarlayarak Başlamak İstedim .

İlk Tasarımım Olduğundan Birden Çok Kusurum Olabilir . Bunları Bana Belirtirseniz Sevinirim..

Mehmet ÖZDEMİR

Grafik Tasarım
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
243
@oztdesing

sayın oztdesing, aramıza hoşgeldiniz. zamanla daha iyi çalışmalar çıkaracağınızdan eminim. sadece bir şey sormak istiyorum, logonuz da kullandığınız göz görselinin anlamını merak ettim. biraz illüminati anımsattı bana...

Tepki
3
Ben O Göz Simgesini Oraya Koyarken illuminati Olarak Düşünmedim . Sizler Yorum Attığınızda Dikkat Ettim ve Andırıyor . Ancak Ben O Gözü Dünya'ya Farklı Bir Açıdan Bakmak veya Düşünce Farklılığı Gibi Bir Düşünce İle Yaptım :confused:

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz..arkadaşlara katılıyorum banada öyle bi ifade çağrıştırdı... Ama sen farklı bir bakış açısından olaya girmişsin..
farklı tasarımlarınızıda görürüz inşallah.. iyi çalışmalar.

S

Silinmiş üye 102535

Misafir
@oztdesing

Öyle bir reklam yaptılar ki beyinlere işlediler. aynaya baktığımda bile ters ters bakıyorum kendime ..:p
şaka bir yana "zamanla beğenmemeye başlayacaksın zaten kendi işlerini" ustamın bana söylediği gibi :)
Tekrar başarılar :)

Hüseyin ALPALTUN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
28
sanırım seninle aynı durumdayız bende web tasarım öğrencisiyim ve grafik alanında kendimi geliştiriyorum. tasarıma başalamışsın biraz püf noktalara dikkat etsen iyi olacak.

Yukarı Alt