Kartal'da veya Çamlıca Şubemizde çalışacak Bay Bayan grafiker

pozitive

Üye
Tepki
0

yareferbey

Üye
Tepki
0
Merhaba
ben altı ay kadıköy özel başarısoft bilgi teknolojileri akademisinde grafİk tasarim kursuna gittim. fakat iş tecrübem yok.kendimi geliştirmek,ögrenmek ve devamlı çalısabilecegim bir iş istiyorum. başvuruda bulunup şansımı denemek istedim.
sigara kullanmıyorum.

Teşekkürler
iyi çalışmalar

Not:maaş benim için önemli değil.
.ExternalClass .ecxhmmessage P{padding:0px;}.ExternalClass body.ecxhmmessage{font-size:10pt;font-family:Verdana;}

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Tüm ilan veren firmaların/Kişilerin dikkatine;
Lütfen İlan verirken ana hususları eksiksiz belirtiniz.
1- Firma üvanı: ( firma adını vermek istemeyen iş verenler, sahte iş veren ilanlarını önlemek adına site yönetimine firma adını belirtmek zorundadırlar)
2- Firma yetkilisi:
3- Göreviniz:
4- Firma telefonu:
5- Firma adresi:
6- Firma web sitesi: ( Opsiyonel)
7- İş tanımı:
8- Sosyal haklar:

Ayrıca ilan sonuçlandığında veya iptal durumunda aynı konu içerisinde bunu belirtiniz.

zehraa16

Üye
Tepki
0
merbalar ,
merabalar photoshop illüstrator ve daha fazlasını iyi derecede biliyorum 6 ay ajans tecrübem var ,
Çizim teknikleri ve karakater çizimi ,flash,actionsprit ve benner tasarımı gibi çok yönlü tasarım bilgiisne sahibim .. zehrakoc91@ gmail.com iş sartlarını ve işle ilgili bilgilei gönderirseniz sevinirim ..
tesekkürler.

a1x2y

Üye
Tepki
1
erdem2561@gmail.com sultanbeylide ikamet ediyorum grafiker değilim grafik tasarımcısıyım hayal gücümü satarım su anda bi ajansda calışmaktayım fkat şartlar uymadıgındn ayrılmayı düşünüyorum program bilgime gelince photoshop - corel draw - illustratör orta derece - freehand orta derecede - xara 3d - zara pro - quark- indesign

Yukarı Alt