kartvizit acil yorum bekliyorum arkadaşlar

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bir kartvizitte bu kadar effect kullanılmamsı lazım.. Kartvizitler; açıklayıcı,sade olmalıdır, yazılara effect çok verilmez, zemine çok renk verilmez...

zemin rengi,yazıların rengi,çizgilerin rengi uyumsuz olmuş...

Font seçiminde dikkatli olmanız gerekiyor, üzerinde çalışılması gerekiyor, saygılarımla

Tepki
3
o telefon mail adresi beyaz renk olacak adres vermek yasak olduğundan buraya eklemek için değiştirmiştim rengini değiştirmweyi unutmuşum

RaMSeS

Üye
Tepki
0
merhabalar, renk geçişleri ile başlık renkleri arasında bir uyum yok bu 1. DESIGNER yazısındaki extrude çok fazla bu 2, telefon ve mail renk olarak karta hiç uymamış ve fontu çok büyük ayrıca başlık isim ve adres montajına biraz daha dikkat etsen güzel bişeyler çıkar ortaya diye düşünüyorum, tabi bu sadece eleştirici ortada bir emek var ellerine sağlık diyorum tasarım konusunda daha çok araştırmalara girmeni ve yapılan güzel örnekleri incelemeni diliyorum,

Tepki
6
kardesim kirilma ama word de yapilmis gibi duruyor. Yani font secimini ve zemin rengini degistirmelisin. Birde tavsiyem sade ve zengin olmasinda

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Çokça araştırmanızı öneriyorum... Şimdi yorum yapacağım şurası olmamış diye ama hiçbiryeri olmamış bunun arkadaşım... Kırılmaca yok biraz araştırıp geliştirelim kendimizi... Başarılar.

Yukarı Alt