kartvizit acil yorum bekliyorum arkadaşlar

Tepki
11
@st_anger_turk

katılıyorum arkadaşa.daha farklı çalışmalar ortaya çıkarman dileğiyle..

RaMSeS

Üye
Tepki
0
arkadaşlar , "iyi olmuş" kötü olmuş" çalış gel.... vs vs cümleler hiç te yardımcı olacak gibi görünmüyor değilmi? eleştirilerimizi yorumlarımızla zenginleştirirsek sanırım arkadaşımıza daha fazla yardımcı olacağız..

Tepki
0
ben begenmedim. zemin çok basit ve tasarım çok basit.bu kadar koyu ve geçişli zemin yerine daha koyu zemin üzerine zıt renklerle bir çalışma yapın lütfen. bakınca bir anlamı olabilsin.

060606

Üye
Tepki
0
yha bende yorumların gneli gibi olmadıgını düşünüyorum özellikle renk geçişleri çok alakasız inş daha iyileriyle bizi sasırtırsın...

Tepki
0
Pek olmamış ya yazı karakterine verdiğin efekt word'daki efektlere çok benziyor daha orijinal yaparsan daha etkiliyeci olur :)

senna

Üye
Tepki
0
renk perspektifin kötü tel mail puntlarını küçültmelisin karakter yazı kullanma bıraz daha sadece ol

smyraeum

Üye
Tepki
0
@gokhan_5

kırılma ama bence biraz daha çalışman lazım yer bu fantazi bi kagıt'a basılaçaksa nerdeyse bütün dzaynı değiştimen lazım , eyer renkli kart dediğimiz selefonlu kartlara basılaçaksa selefon olarak parlak kullanmamanı öneririm, ama bence büyün dizaynı cmyk reklerini kullanarak yapabilirisin :).
( logo şart bence sana )

thetas

Üye
Tepki
0
s.a.
Zemin karısık. Beyaz zemin kullansan iyi olur.
Şekil istersen Lak yada gofraj yaptırırsın.
Adres kısmını da ya sağa tarafa yada sol tarafa yazsan iyi olurdu.

Yukarı Alt