kartvizit çalışmam

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
bir kartvizit için çok büyük fontlar ve bir kartvizit tanıtıcı bişey olduğundan bu kadar karmaşık olmamalı bence... Yani boydan boya resim eklenmemeli.. fontlar büyük ve hoş durmuyor... 2. çalışma 1. sinden kat kat güzel ki, ondada eksik taraflar bulunuyor.. yani kısaca üzerinde çalışılması gerekiyor

sebograph

Üye
Tepki
9
@exorcims

katılıyorum ve çalışma ebadını 80x50 yapıp yazı puntolarını adres telefonda 8 şirket ismi içinde en fazla 10 punto yapmanı tavsiye ederim

eozk

Üye
Tepki
0
@sebograph

evet bu şekilde gayet güzel olacağı kanısındayım deniyorum

aaydoogduu

Üye
Tepki
0
herbalife pu :D

bu şirkete çalışma yaptıysan üç kağıtçılara yardımcı oldun biraz araştır amerikada yasak olan ilaçları ülkemizde satmaya çalışan bi güzel gaz veren bağımlılık maddeleri içeren ürünleri millete satarak gelir elde eden çıkarcılardan başka bişe değil

valla yazamadan edemedim bana çok çektirdiler gel bizim işimizi yap falan adamlar aradı beni neyse gittim 1. hafta oldu gel şuunlatın örneğini yap 2. hafta oldu bak gel bizim işimize çalış diyorlar

adamlar iş için çağırdığı kişileri kullanıp kendilerine çekiyorlar... iş için çağırdıkları adamdan bile iş yaptırmadan ondan para alıyorlar katılım ücreti yemek parası toplantı ücreti diye :D bakıyorlar adam fakir ülkenin köşeyi dönmeye çalışan garibanı sömür bakalım sömüre bildiğin kadar

eozk

Üye
Tepki
0
haha hiçte öyle değil kuzenim bu işi yapan ve aylık geliri 4,200 lira 2 seneden beri bu iş yapıyor

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
461
@aaydoogduu

burası firmaları karalama alanı yada forumu değil. bu mesajınızı silmiyorum uyarımı görün ve tekrarlamayın diye biz burda tasarıma bakarız içeriğine değil teşekkürler.

Yukarı Alt