kartvizit çalışmam

idemax

Üye
Tepki
1
mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım bir kartvizit çalışmasını sizinle paylaşıyorum yorumlarınızı bekliyorum tşk

şahrud

Üye
Tepki
4
turkuaz ile başka hangi renkler gider bir tartışmak lazım, herkes bişey söylesin bence sizde turkuazın yanına başka bir renk bulun denemeler yapın turkuazda diğer renk çok soluk çıkmış ama tasarım güzel

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
forum içerisindeki çalışmalarınızda iletişim bilgileri vermek yasaktır, bilgilerinizi silip tekrar yüklerseniz sevinirim,
teşekkürler

Tepki
100
@Busse
arkadaşımızın önerisini lütfen dikkate alın. iletişim bilgilerini harf yada rakam eksilterek yada temsili bir "im" kullanarak yayınlayınız.

çalışmanıza gelince sade ve güzel olmuş.
ama yazı karakterlerinizin puntolarını biraz düşürün.
adres bilgileriniz unutulmuş sanırım. :)
sol tarafa koyduğunuz deseninin taşma payınıda bırakmışsanız sorun yok demektir.
saygılar...

PINAR

Üye
Tepki
0
logon tasrımın guzel ama ortaya cıkaracak renler veya renk sec soluk olmuş

Tepki
74
bir matbaacı gözüyle on numara bir renk seçimi olmuş diyorum arkadaşım kolay kolay yorum yapmam ama güzel şeylere yorum yaparım yazı karakterlerine gelince onlarda çok iyi duruyor kısacası sen bu işi biliyorsun :D başka çalışmaların varsa görmek isterim

Tepki
0
arkadaşım turkuaz benimde sevdiğim bir renktir ama yanına başka bir renk eklemeyi düşünürsen turuncu rengine yakın bir renk güzel gideceğini düşünüyorum ellerine sağlık bu arada

0510

Üye
Tepki
0
çalışma gayet güzel olmuş renkler olsun logo olsun
sadece bilgi kısmının fontunu küçültürsek iyi olacak

Yukarı Alt