Kartvizit Çalışması - Yağmur Otomotiv

szkbeatz

Üye
Tepki
0

yorumlarsanız sevinirim...

szkbeatz

Üye
Tepki
0
yerleşim bakımından müşterinin isteği göz onünde bulunduruldu...sol tarafın öyle olması istendi sağ taraftaki bilgilerin yerleşimi nasıl?

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
İlk bakışta adres ve telefon kısmı çok fazla yer kaplamış ve fazla büyük gibi. Adres ismin önüne geçmiş.
Kart dizaynı güzel. Fakat bu dizayna dişsiz bir font daha güzel gider gibi. (Yağmur otomotiv ve adres fontları)

ftherdogan

Üye
Tepki
0
Kartvizitin sağ tarafı çok kalababalık(karmaşık) görünüyor.
(Yağmur otomotiv ve internet adresi bölümün sol üst tarafa taşıyabilirsin.
Başarılar.....

keyif

Üye
Tepki
0
Merhaba,
Kartvizit tasarımı olarak değilde broşur kapağı, föy dergi ilanı vs.. gibi bir iş olsa gayet hoş durmuş diyebilirdim.Sebebine gelince bilirsiniz piyasalarda kartvizitler ufak makinelerde basılır diğer ofset 4 renk makinelerde maliyet epey artar, artmasından ziyade bu kartviziti iyi bir 4+4 ofset makineye sokmakda epey zordur zira kimse bu iş için makinesini bağlamak istemez kolay kolay.Bir kere bastırısınız tekrarı istendiğinde aynı baskı kalitesini tuturamazsınız. Yada piyasada bu işi yapan 50-60 4 renk baskıyı toplayıp 100 tl ye basan yerlerden bastırabilirsiniz ancak buda işin kalitesini yansıtmaz..
O yuzden trigromi denen şekilde tasarımlar her zaman için kartvizitlerde iyi sonuçlar verir..
Birde tasarımın yerleşimi ile ilgili hataları yazmaya da üşendim açıkcası..
Olacak gibi ama bu değil.. .. iyi çalışmalar..

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
font seçimleri doğru olmamış bana göre, onun dışında düşünce güzel elinize sağlık

Yukarı Alt