Kartvizit Çalışması Yaptırılacaktır . .

reborn

Üye
Tepki
6
@yildirimx

Vefat etmiş babamı işin içine karıştırarak sizin ne kadar basit bi insan olduğunuz ortaya çıkıyor zaten. Aynı sizin rezilliğinizde 15TLye kartvizit bastırmak varken niye sitede kartvizit basacak yer arıyorsunuz.

Bak aşşağıdaki sitenin anasayfasında ve nerdeyse her yerindeki reklamıdamı görmedin
Kırmızı çerçeve içine bak, iyice bak kartvizit kaça yapıyolarmış

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
bırak reborn yaa böyleleri söyledikleri lafı düşünmeden ağızlarından çıkartırlar aldırma bilirim zor bir durum ama anlayışsız işte onun seviyesine düşmeye gerek yok.. ve ayrıca bu sitede kurumsal kimlik dahil tüm işlerini yaptıran müşteriler var ve onlara iş yapan Grafikerler..

yildirimx

Üye
Tepki
0
@reborn

Allah'ım Yarabbim sen sabır ver !

Sende okuduğunu anlama kıtlığımı var yoksa şaka mısın ?

Matbuu 4TL diyor evet matbuudan bastırcam zaten ama 4 tl olanından değil ancak ben konuda kartvizit tasarımı yaptıracağım diyorum ! Kartvizit bastıracağım mı diyorum ?

Babanıza Allahtan rahmet dilerim ancak nasıl bir uslüb ile konuşursanız aynı uslüb ile cevaplandırılırsınız.

Sağlıcakla . .

Tepki
0
tamam madem sadece tasarım istiyorsunuz o zaman 30 TL YE yaparım ancak kartvizite logo konacaksa orginal dosyayı sizden isterim, bana jpeg olarak giönderecek olursanız o logonun çizimi olarak artı olarak 20 TL olur, tasarımı size yapar jpeg olarak gönderirim beğenirseniz ödemeyi yaparsınız, bende size orginal dosyayı göndeririim

Yukarı Alt