kartvizit tasarımlarım...

Funda

E=mc²
Tepki
9
hemen hergün kartvizit tasarımlarımda, yine buradan bir arkadaşımızın paylaşmış olduğu kartvizit vektörleri isimli bir kaynaktan faydalanıyorum.. orada tıpkı sizinki gibi, hatta aynısı olan çizimleri gün içinde pek defa kullandığım oluyor farklı işlerde.. ne tuhaf...öylesine tanıdık ki ;)

Ozgul

Üye
Tepki
57
İlerleyen mesajlarda tasarım değil de çizim bana ait denseydi tamam derdim, sonuçta program öğrenenlerin çoğu (gördüğüm kadarıyla) hazır öğeleri birebir çizmeye çalışmakla öğreniyorlar. Ama böyle? Olmadı ...

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Hazır şablon kullanılmasında bir sorun yok kartvizit yaparken. Ama bunu belirtmek gerekir diye düşünüyorum.

Tepki
0
@panografik

bilmiorum siz hangi çalışmaya takılıosunuz ama ben bunu kendim tasarladım dedimve arkasındaymda,hem tamm görmüş olabilirsiniz ama ne malum benim çalışmamı alıp onların kullanmadıgı? bunuda bi düşünürseniz sevinirim.sizin burda yapmak istediğiniz polemikten baska bişey değil ama yol gösterip söle olması lazım su renk daha ii olur diyecenize burda farklı yerlere cekerekten kendinizi haklı göstermeye calışıosunuz yapmayın lutfen dusmeyin bu kadar

Tepki
0
@bysonmez
sağolun yorum için,daha bunlar ilk çalışmalarım daha iieride olcak merak etmeyin...

Yukarı Alt