kartvizitlerim

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
456
ilkdefa müşteriler yerine kendime kart çalıştım bununda sizin görüşlerinize sunmak istiyorum. :)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Birbirinden güzel Kartvizit Çalışmaları..
Sade ve Hoş olarak tercihim 5. kartvizit diyorum.
ama 4. Kartvizitinizde baya güzel ve esprili olmuş:):)

Tepki
62
Çok değişik kart tasarımları elinize sağlık Bahtınur hanım. Ben 1-4 ve 5. arasında kaldım. biraz daha çalışarak daha güzel yapabilirsiniz. Kolay gelsin...

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
456
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar sabah çalıştım bunları kendime zaman ayırıp.
birini bastıracağım ama karar vermiş değilim aslında 4. kart düşüncelerimi en iyi yansıttığım kart oldu tam ben oldu bu kart:D bakalım karar aşamasındayım herkese teşekkürler

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
kolay gelsin arkadaşım senin gibi bir grafikere bu kartlardan hiç birinin yakışacağını düşünmüyorum açıkcası ve eminimki ölesine yaptığın zaman geçirmek için uğraş aradığın bi arada yapmışsındır yoksa inanmam :) bence hepsi aşırı karmaşık olmuş ve hankisini beğendin dersen en sonuncusu tercihim olur çünkü benim için en sade ve en göze hoş olan o gibi yalnız birazdaha uğraşırsan... Ve her grafikerde gördüğüm şey şudurki başkasına yaptığın gibi olmuyor baya uğraşman lazım bir arkadaş tanıdım 2 yıldır bir kart yapamadı kendine senden ondan olmuyasın :)

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Bahtinur hanım,

Emeğinize sağlık güzel tasarımlar olmuş ben yaratıcı şaşırtıcı olarak 4. tasarımınızı beğendim ama sizden daha iyi tasarımlar beklerdim bunlar çok basit olmuş açıkcası başarınızın devamını temeni ederim.

Saygılarımla.

Yukarı Alt