Katalog kapak ve seperatör eskizlerim..

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Sadece fikir aşamasındadır, fotoğraflarla ve manipülasyonla çok uğraşmadım. Yorumlarınızı bekliyorum, fikri müşteriye sunayım mı? (siyah olan kapak diğerleri separatördür)

[/URL]

Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

[/URL]

Uploaded with ImageShack.us[/IMG

[/URL]

[/URL]

enes66

Üye
Tepki
1
çalışmalar yine güzel ancak sanki kadın resimlerinin çözünürlüğü biraz düşük fotoları büyütünce pikseller ortaya çıkıyor... =)) Başarılar...

daha doğrusu kadının teninde renk bozulmaları var biraz =))

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@enes66

Yukarıdaki yazıyı okumadınız galiba, bunlar eskiz çalışmaları, fikir güzel olmuşmu diye sundum. Müşteri tarafından çalışma onaylanırsa manken bulunup sütüdyoda fotoğraflar çekilecek.

enes66

Üye
Tepki
1
tamam yeni gördüm =)) bu arada eskiz hakkında fazla bir bilgim yok =)) onun için sadece fotoğraf hakkında yorum yaptım...

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@enes66

Eskiz çalışmanın tamamını kapsayan taslak anlamındadır. Eskiz çalışılırken ufak tefek inceliklere dikkat edilmez, örneğin fotoğraf üzerinde didik didik çalışılmaz. Sadece çalışmanın ana hatlarını ve fikrini ortaya koymak için yapılır. Beğenilirse orjinal çalışma işte o zaman başlar. Bu çalışmanında orjinalini çalışırsam tekrar yayınlarım.

enes66

Üye
Tepki
1
Allah yardımcınız olsun Arzu Hanım... =)) Orjinalini merakla bekliyoruz =))

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Arzu hanım emeğinize sağlık, eskiz çalışması bile gayet şık duruyor, fotoğraf çekimi ve dialardan sonra orijinal çalışma nasıl olacak merakla bekliyorum, yalnız seperatörü ne şekilde kullanacaksınız, kırım mı olacak yani içe mi katlanacak?

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@Yaşar KARADENİZ

Teşekkürederim. Seperatör sayfaları iki sayfa halinde sol sayfada görsel sağ sayfada tencere tabak vs. olacak.

Atilla Öztürk

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
26
Düsünce olarak süper
1,3 ve 4 ayni ana fikri paylasiyor 2. ise caydanliklarin süslemesi dövme de yansiyor, güzel fikir.

Yukarı Alt