katılım belgesi

Tepki
0
arkadaşlar katılım belgesi hazırlamaya çalıştım tabii tecrübelide değilim fikir verirseniz memnun olurum.

manicella

Üye
Tepki
0
Çalışma Güzel görünüyor Ama Renklerle sanki oynanması gerek gibi renkleri pek tutmadım ama düşünce çok güzel tebrik ederim....

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
456
fontlarla oynanabilir ve okul başka bir tarzda oraya konulabilirdi. Tasarım hoş elinize sağlık okul müdürü bölümü çok büyük

Tepki
31
raşit bey renkler tamam görüyorum ki okulun dış boyası bile aynı renk demekki okuldan bu şekilde ren istediler diye düşünüyorum okul resmi daha farklı konabilirdi bunu haricinde güzel bir çalışma

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Raşit bey paylaşım için teşekkürler elinize sağlık, renk seçimleriniz gayet başarılı uyum içersinde, nacizane şahsi fikrim olarak, (Bolvadin Geneli (g küçük) 5. Sınıflar Arasında (a küçük) ) okul binasını biraz daha büyük kullanmalısınız, bunun haricinde üstte başlık olarak kullandığınız KATILIM BELGESİ çizgilere ortalı değil, başlıkla birlikte çizgileri İlköğretim Okulu'ndan biraz daha ayırın orada bütünlük sağlamasın, metinlere gelince 1. Matematik Olimpiyat Yarışması özel isimdir nda takısını ayırmak için apostrof (üstten tırnak, kesim işareti) olmalı, öğrencilerinizin (altında okul müdürünün imzası var yukardaki metin okul müdürüne ait ise öğrencilerimizin olması gerektiğini düşünüyorum) ayrıca virgüllerden sonra birer boşluk bırakın. Son olarak Okul Müdürü sarı değil siyah olsun, kolay gelsin, saygılarımla.

Tepki
0
@Yaşar Karadeniz

Raşit bey yaşar beyin dediklerine aynen katılıyorum ve bir eklemede ben yapmak istiyorum evet renkler gayet hoş olmuş ama okulun logosu renkleri itibariyle bütünü bozmuş yani logo tasarımda çok fazla sırıtıyor ya logoyu ordan kaldırın sadece alttaki ufak logo kalsın yada tasarımın renklerini logoya daha iyi uyacak renkler ile değiştirin. çalışmalarınızda başarılar.

saygılarımla...

Tepki
0
arkadaşlar çok teşekkürler fikirleriniz gerçekten ufuk açıcı .Bu tasarımı hazırlarken engel olamadığım müdahaleler olduğu için logoyu orjinal renkelerinde kullanmak zorunda kaldım. Logo için hangi renkleri kullanabilirim bütünlük açısından .Birde cdr sini buraya atsam sizin fikirlerinizin ürünlerini alsam uygun olurmu acaba .zip li halini koyabilirim sizin bu çalışma üzerinde yapabilceğiniz değişiklikleri merak ediyorumda hepinize çok teşekkürler.
**************a sonuçları atabilirmisiniz .

http://www.anafen.net/okulhaber/katilimbel.rar

Tepki
0
Okulun resminin bulunduğu tablo çok sade. Daha gösterişli olabilir ;)

Güzel iş çıkmış :rolleyes:

Tepki
5
BU belge öğrencilere mi öğretmenlere mi verilecek? Eğer öğretmenlere verilecek ise ifade şekilleri doğru ama diğer türlü ise Yaşar Bey e katılıyorum... Tasarım olarak hoşuma gitti, renkler de iyi olmuş bence...

Yukarı Alt