katolog kapağı çalışması

danisman

Consultant
Tepki
30
sayın sistematik, nasıl bir kapak anlayamadım, A-4 kapak çalışması mı bu, şayet öyle ise, sağ tarafta bir gariplik var, yine yazılar konusunda düzensizlik söz konusu :) bunu yeniden çalışmalısınız. Ama renk tercihiniz güzel bordo hoş olmuş...

Tepki
31
bencede renk güzel alt taraftaki bütün yazıları düzenlemelisin ve düz karakter tırnaksız karkter kullanmalısın

elgantın altındaki adresi ayıran çizgiyi düz değilde daha estetik yapabilirsin

reimleri yerleştirme şeklini anlayamadım dışarı taşan resimler alttaki zemine göre kesilecek mi

sistematik

Üye
Tepki
2
değerli arkadaşlar ve hocam ; galiba ordaki beyazlığı düşündüğüm gibi tasarlıyamadım anlaşılan görünen ve yorumlarınız o noktada birleşiyor.ben beyaz şeridi sayfaya bütün olarak değerledirmiştim. saygılar...

ozkok33

Üye
Tepki
0
selam..elinize sağlık.. bu tip bir çalışmayı en az 300dpi ile çalışmamız gerektiğini biliyorum.. ancak matbaaya yollarken hangi formatta olması gerekir acaba?

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
selam..elinize sağlık.. bu tip bir çalışmayı en az 300dpi ile çalışmamız gerektiğini biliyorum.. ancak matbaaya yollarken hangi formatta olması gerekir acaba?
aynı soruyu daha nekadar farklı konular altında sormayı düşünüyorsunuz??? Ayrıca, yazdığınız mesajlara gelen cevapları kontrol ederseniz sorunuzun cevabını bulacaksınız..

Lütfen daha dikkatli olalım.

ozkok33

Üye
Tepki
0
@Buse Türüdü

ilgili tüm konularda soruyorum, farklı değerlendirmeler ve alternatifler topluyorum. eğer soru sormam hatalı bulunuyorsa iletin derhal bu siteden ayrılabilirim.

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Forumdan ayrılmanıza gerek yok, burası paylaşım platformudur. Mesleki her türlü sorununuzun yanıtını burada aramanız doğal. Fakat Buse hanımın ikazı yerindedir. İlgili tüm konuların altına aynı soruyu sormanız mesaj kirliliği oluşturmaktadır. Tek bir mesaj yayımlamanız yeterli olacaktır. Forum kurallarını okumadıysanız okumanızı ve uygulamanızı tavsiye ediyorum..

Yukarı Alt