Kendi adıma yaptığım öylesine bir logo

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Kendi adıma yaptığım öylesine bir logo yorumlarınızı bekliyorum.

Tepki
100
merhaba mehmet bey,
sanırım resim yüklemede3 bir sorununuz var.
şu an resmi göremiyorum. resim yükleme ile ilgili bir hata yapmadığınızı düşünüyorsanız,
resminizin CMYK olmadığına dikkat edin.

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Merhaba Emine hanım,
Yüklediğim resimler RGB olup webte hangi formatta nasıl gözüktüğünü bilmekteyim resimleri kendi web server'ıma updoad ettiğim için ve resimler biraz büyük olduğu için göremiyorsunuz veya ipiniz çakışıyor çoğu arkadaşımız görebilmekte ama istersenizde resimleri tanınmış resim upload sitelerine atabilirim saygılarımla

Tepki
4
Logonuz canlı renklerden oluşmuş ve farklı bir stil denemişsiniz yazıda. Güzel olmuş. Fakat soyadınız kaymak gibi okunabilir.

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Arkadaşlarım beğeninizden ve yorumlarınızdan dolayı teşekür ederim kıymık yazısının dahada okunabilirliğine artık bir çare bulacağım veya öyle kalacak büyük markalarda bile yazıldığı gibi okunmayan birçok logo var bakalım artık tekrardan teşşekür ederim herbirinize

Tepki
0
Siz değerli hocalarımın çalışmalarına yorum yapmak haddime değil ancak; bir web sitesinin banner kısmında görmüş olsaydım hoşuma gitmeyen tek kısım, logo etrafındaki turuncu çerçeve olurdu. :eek:

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
@Samet Mütevellioğlu

Samet arkadaşımın yorumun benim için değerlidir bunun için ayrıca teşekkür ederim sana şunuda belirtmek isterimki ben bir hoca değilim sadece işimi iyi yapmaya çalışan bir grafik tasarımcı olmaya çalışan bir vatandaşım vede bu konuda haklısın turuncu çerceveyi daha ince çizgiden veya daha farklı şekilde yapmalıydım ama dediğim gibi çok profesyonel bişey için yapmadım sadece böyle bir şey yaptığım da nasıl olur acaba buna insanların tepkisi ne olur bunu düşünerek yorumlarınızı dinlemek içindi ama yardımcı olmaya çalıştığın için ve mütavazi yaklaşımından dolayı tekrar teşekkür ederim.

Yukarı Alt