Kendi ismim için tasarladığım logo...

Yasemin Ertosun

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Kendi ismim için yapmış olduğum logo tasarımım, kullanıp kullanmamakta kararsızım... yorum yaparsanız memnun olurum :)

Ozgul

Üye
Tepki
57
Minik bir imla hatası dışında güzel bir çalışma. (DesiNg--> DesiGn)

İyi çalışmalar.

Yasemin Ertosun

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
@Sedat Gül

Biliyorum Sedat bey :) bir çözüm bulmaya çalışıyorum ama yaptığım diğer denemeler beni memnun etmedi en sevdiğim bu oldu....

Tepki
0
İsmin Uzun Olması Nedeniyle İsimle Soyismin Yanyana Bulunması Pek Kullanışlı Olmamış

Soyisim İsmin Altında Olsa Floral Brushlarla Bir Bayan Olarak Çok Hoşunuza Gidecek Çalışmalar Elde Edeilirsiniz

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Tasarım göze hoş görünüyor fakat diğer arkadaşlara katılıyorum. "Logo" olarak fazla uzun bir çalışma. Belki bir websitesi için kullanılabilir. Fakat bir simge olarak kişiyi temsil etmesi gerektiğini düşünürsek formatın biraz daha minimalize edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

aldgrf

Üye
Tepki
5
Bence, bir tasarımcı kendisi için yaptığı logo bilindik fontlarla değilde logosunda kendisi cizgisini gösterebilmeli diye diye düşünyorum. Bu nedenle bir tasarımcıya yakışmayan bir çalışma, olmamış
10 üzerinden degerlendirme yapacak olursak 3 (üc) puan :)

Yasemin Ertosun

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Belki beğenilmeyecek ama sonunda kararımı verdim, ne yaptıysam hiç bir şeyi bu logo kadar sevemedim renkleri ve yazı karakterini değiştirdim. Kartvizit, antetli kağıt, cd, cd kutusu, fiyat teklifi ve cepli dosya...

Bu da wordpress in hazır sitelerinden bunu satın almayı düşünüyorum, sadece logo yerleştirmesi yaptım.

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
logo konusunda eleştiri yapacaktım ama zaten kararını vermişsin
bana da hayırlı olsun demek düşer :)
not: avatar'ındaki jpeg cmyk sanırım renk farklılığı var

Yukarı Alt