kendi web sitem icin yaptıgım bir calışma

Tepki
3
kendi web sitem için başka bir siteden esinlenerek yapmış oldugum arka plan görüntüsü fikirlerinizi bekliyorum :confused::confused:

power by bukalemuninteractive

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Çok kaliteli duruyor, güzel bi çalışma olmuş.
Hangi programda çizdiniz bunu, kaldırımlar ve araba çizimi sizemi ait, yoksa hazırmı kullandınız?

Tepki
3
@Erkin KARATAŞ

yorumunuz ıcın tesekkur ederim bu calışmada sadece photoshop kullandım bazı kısımlarını hazır resımlerden fotomontaj bazı kısımlarını ise bizzat ben hazırladım sizin sorduğunuz kaldırımlar kendi çalışmam 3 ds max de başka bır calışma ıcın hazırladıgım bır resımden aldım otomobil ise bana ait değil başka bir resimden alıntıdır

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Kaldırımların sarı boyalı olan taşlarındaki efekti (sıvı gibi duran) tüm sarı taşlarda kullanmasaydınız daha iyi olurdu sanki,
3Ds Max süper bi program güzel işler çıkıyo gerçekten.

Ellerine sağlık gayet başarılı bi çalışma...

Tepki
3
@Erkin KARATAŞ

aslında orda sadece bır tane kaldırım tası var dıgerlerı layerlerın cogaltılmıs halı renk ıse ps de verıldı. 3ds max e gelınce 2 yıldır tek basına ugrasıyorum ama hala benım ıcın cok zor gelıyor ve cabuk sıkıldıgım ıcın pek fazla kendımı gelıstıremedım psop ılk göz agrım oldugu ıcın herseyı pshopta yapmak daha kolay ve eğlenceli geliyor bana

Yukarı Alt