Kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum.

Tepki
0
ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum.lise 3e geçtim grafik ve fotograf bölümünde okuyorum.bölümümle alakalı iş arıyorum daha erken derseniz geç bile oldu çünki bizim bölüm yeni açıldı ve sınava girmeden alındık.yetenegim var ama pek bilgim yok.yardım ederseniz sevinirim.simdiden tesekkürler..

Tepki
0
yani çizim üzerine yetenegim var programları daha yeni ögrenmeye basladık.gerç ama yapıcak biişe yok.

a1x2y

Üye
Tepki
1
ben photoshop corel freehand illustraitor indesign quark programlarını biliyorum grafik tasarım cıyım bayramdan sonra biyerde baslıcam işe ümraniyede bakarım eger gerekli ise sana haber veririm

kim ne derse desin bence önemli olan hayal gücü tasarım programları ikinci planda cünkü program ögreniliyor ama hayal gücü ögrenilmiyo

Tepki
0
tesekkür ederim bencede hayal gücü ilk planda kalıo.haberinizi beklicem olumlu yada olumsuz simdiden çok tesekkürler .

a1x2y

Üye
Tepki
1
bu arada istanbulun hangi semtindesin sen anadolu yakası ama bu gün görüştüm baslayacagım yerle ben bayram ertesi işe baslıcam simdi evde tasarım yapıyorum ofis kurulmadıgı için senin calışma seklin nasıl olacak yani okul falan okuyosun sanırım detaylı bilgi gecersen ona göre konusurum bende

Tepki
0
ben istanbul maltepede oturuyorum.işte lise 3 okuyorum.4te ders bitiyo dersler.ondan sonra bide hafta sonu bi resim kursuna gidiyorum okadar.yani çogunlukla saat dörtten sonra daha uygun oluyorum.normalde lise 4te staja baslanıyor ama been kendimi daha erken geliştirmek iş ortamına girmek ve bilgi edinmek için çalışmak istiyorum. bu arada acaba sizden iş yerinin adını ve adresini alabilirmiyim .

Yukarı Alt