Kişisel Esintiler

Sisimores

Üye
Tepki
1

Hepsi Bana Aittir.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Öncelikle arkadaşımızın dediği gibi, çalışmalarımızda imlayı ABC'mize uygun kullanalım.

Sonra bu ekledikleriniz nedir bir açıklama yapar mısınız?
Basit filtre denemeleri mi, bir sanatı var mı?

Bir de "sisimores" ne ?

Sisimores

Üye
Tepki
1
@Hakan Dağdeviren

Genelde dikkat ederimde bunlar ilk denemeler, ya da öylesine can sıkıntısından yapılmış çalışmalar o yüzden ona önem vermedim.

İlk eklediklerim imza çalışmaları, ikinci eklediklerimin ilk çalışması e- kart çalışması, diğerleri ise avatar çalışmaları :)

Sisimores sanalda kullandığım nick , bu nick ile tanınırım genelde. Çok eski ve pek bilinmeyen bir kelime benim için özel bir anlamı var :)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Anladım;

Çalışmalarımızda Türkçe karakterlerimizin önemi:

-Himmm, adinizi bagislasaydiniz daha iyi olurdu ama peki sayin sisimores, bilgilendirmeler icin tesekkurler.

-Hımm, adınızı bağışlasaydınız daha iyi olurdu ama peki sayın sisimores, bilgilendirmeler için teşekkürler.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@Sisimores
Genelde kimler tanır sizi mesela? Ben çıkartamadım...
Bu arada "hepsi bana aittir" demişsiniz. Bir fotoğrafa bir efekt eklediğiniz zaman o fotoğraf sizin mi oluyor?

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Evet Murat, bifor-aftır yapmadığın için burada ne yapmışsın pek anlamadık ama eklediğin görsel çok güzel olmuş, eser baştan sona sana ait sanırım, eline sağlık, hehe :)

Sisimores;
Arkadaşlarımız espri yapıyor bariz, aslında sizin çalışmalara istinaden
"hepsi benim" derken efektleri kastettiğinizi ortalama çoğumuz biliyoruz fakat bu forum öyle
"ince ele-sık doku" ki insanlar, sahibinin eklediği çalışmayı ne gibi etkilediğini merak ediyor. Bu sebeple illa ki detaylı açıklama şart ve bu esasen her açıdan iyi bir şey.
Gelişim.

Çalışmalarınızda hoş efektler var, güzel.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Çalışman güzel olmuş Murat, aaa bu arada çalışmanda sağda bir tablo var, hehe :)

Yukarı Alt