Kişisel Esintiler

Tepki
67
Yok tablo benim değil Ankara yükselden aldım :)

Sisimores

Üye
Tepki
1
@Hakan Dağdeviren

İsmim Arzu :)
Rica ederim efendim.

@Erkan Nehir

Yaklaşık 6 yıldır sanal alemdeyim ve birçok sitede yöneticilik yaptım kendime ait sitelerim var. (webmaster siteleri, vbulletin destek siteleri, genel forum vs..)
Çalışmalarımı başka sitelerde ben yaptım diye paylaşan çok kişi var o yüzden öyle yazma gereği duydum hatta nickimi çalıp benmişim gibi konuşanlar bile var.
Ve o hepsi bana aittir yazısının altında imza çalışmaları var o yazı onları kapsıyor. İmzalar tamamen benim ürünüm sonuçta ve öyle yazmanın bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum.

@Hakan Dağdeviren

Teşekkür ederim.
Benim diğer bulunduğum yerlerden farklı bir sistemi var buranın alışmaya çalışıyorum.

@Murat Güler

Üstte açıklamasını yaptım eleştiri yapmadan önce sorsaydınız keşke.
Nezakette önemlidir bayım ;)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Benim diğer bulunduğum yerlerden farklı bir sistemi var buranın alışmaya çalışıyorum.
eee, grafikerler.org'a hoşgeldiniz Arzu.

Sisimores

Üye
Tepki
1
@Hakan Dağdeviren

Hoşbuldum. Teşekkür ederim ama alışamayacağım kararına vardım ben.
Hoşgörü pek yok gibi..

seluvenin

Üye
Tepki
3
Murat abi alemsin yaaa... Mona Liza resmi sana aitmişş haberimiz yok :) Da Vinci benim diye tanıtmış kendini kerata :)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Bunu 1 haftada 2-3 paylaşım ile mi anladınız? :)
İsterseniz biraz daha dolaşın forumumuzda, göreceksiniz ki zaman nasıl geçti bilemeyeceksiniz, org ortamı ve arkadaşlarımız gayet sıcakkanlıdır...

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@Sisimores
Hoşgörü ile tarafsız ve yapıcı eleştiriyi birbirinden ayırmak lazım. Evet haklısınız.
Grafikerler.org fromunun yapısı biraz farklıdır.
Biz yapılan çalışmalara "harikasın dostum!! +++ reppp" tarzında değil de, daha profesyonel ve mesleki açıdan yaklaşırız. Bu durum ilk başta biraz itici gelse de uzun vadede çoğu kişiye faydalı olmuştur.

Sisimores

Üye
Tepki
1
@Erkan Nehir

Sorun eleştirilmek değil , eleştirmeninde bir adabı vardır bazıları onu tutturamıyor demek istiyorum :)
Eleştiri küçümseyici, aşağılayıcı vs. olmamalıdır kanımca :)

Yukarı Alt