Kişisel Web Sitem alibayir.net yorumlarını bekliyorum

alibayir

Üye
Tepki
0
www.alibayir.net

Merhabalar Forumda daha yeniyim uzun zamandır bu işin içinde olmama rağmen oturupta kendime bir portfolio yapamamıştım ( terzi kendi söküğünü dikemez hesabı) arkadaşlar pozitif veya negatif bütün yorumlarınızı bekliyorum sonuçta ben bu işi kişisel tatmin için değil genele hitap etmesi için yapmaya çalışıyorum.

Ayrıca Sitenin birde Mobile versiyonda mevcuttur.

mobile.alibayir.net/

Sitenin sade ve kolay anlaşılabilir olması için çaba sarf ettim html5 ve css 3 kodlamları ile yapıldı.

Neyse herkese iyi çalışmalar diliyorum yorumlarınızı 4 gözle bekliyorum

www.alibayir.net

alibayir

Üye
Tepki
0
arkadaşlar iki satır yorumu esirgemeyin :) kötüyse kötü deyin üzülmiyeceğim söz :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Ali bey ,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz diyelim :)

Web sitenizi inceledim fakat yorum yazmaya ancak vakit bulabildim.. Eminim diğer arkadaşlarımızda inceledikten sonra sizleri bu konuda yönlendirici, olumlu, olumsuz yorumlarını yapacaklardır..

Gelelim sitenize.. Gayet sade ve şık bir tasarım olmuş .. Ellerinize sağlık ..
İşlerim kısmında görselleri tıkladığımızda açılış şekli tekrar işlerim menüsüne tıklamadan geri dönüş yaptırsa daha da şık durur .. NE diyorlar ona lightbox mu ben pek web tasarımdan anlamam :) Sadece kendi görüşüm..

Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim..
Keyifli forumlar..

alibayir

Üye
Tepki
0
Merhabalar Aslı Hanım bende aranıza hoşbuldum diyorum.Güzel yorumunuz için teşekkür ederim işlerim kısmına tıklandıgında sag üst köşede ileri geri ve kapat gibi semboller eklemiştim kullanıcıyı yormamak için ama sanırım pek görünür olmamıs bu önerinizi dikkate alıcam çunki internet genele hitap etmeli benim görüşüm.Bu arada umarım google crome tarzı modern bir tarayıcıda görüntülemişsinizdir gerçi ie giriş yapınca bir uyarı mesajı verir lütfen yeni bir browser kullanın şeklinde :)

Saygılar İyi Çalışmalar.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@alibayir

Yok zaten anti ie'ciyim ben :) Chrome ve firefox ile baktım ayrı ayrı...Hayır butonlar gözüküyor ama ben önizlemede örnek veriyorum 1. ve 5. çalışmayı görmek istiyorum... İlle aradaki 4 taneyi de incelemek durumunda kalıyorum bu durumda :) Ama bende oldukça başarılı :)

alibayir

Üye
Tepki
0
@Aslı SAYILIR

Anti IE ci olmanıza çok sevindim her webmasterın rüyasıdır herkes bir gün ie kullanmayı bırakıcak :)
Bu yorumunuzu dikkat alıcam haklısınız tabi var olan alt yapıda nasıl çözeceğim bilmiyorum ama çözmekte bizim webmasterların işi olsa gerek :)

alibayir

Üye
Tepki
0
100 kişi konuyu okumu ama bir tek Aslı hanım yorum yapmıs teşekkürler Aslı Hanım

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
ali bey merhaba,
kahverengi biraz iç karartan bir renk olduğu için siteye ilk girdiğimde içim karardı diyebilirim.
nasıl yapıyorum bölümüne bayıldım. site biraz geç açılıyor, içerideki resimleri biraz gözden geçirmenizde
fayda var, rezilasyonları (mb) büyük olabilir.
elinize sağlık diyorum...

Yukarı Alt