Kişisel web sitem için logo çalışmaları

Tepki
105
Merhaba arkadaşlar,

Web sitemin arayüzüne başlamadan önce logoyu netleştirmek istiyorum. Gerek logo, gerek font, gerekse renklerin kombinasyonu için sizden tavsiyeler rica ediyorum. Beğeninize sunuyorum :

logom.jpg

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Gayet sade ve bana göre güzel çalışmalar. Ben 1 diyorum...

Tepki
105
@b3krkdk

b3krkdk güzel yorumun için teşekkür ederim. Fikir sahibi arkadaşların kaynadığı bir forum da sadece b3krkdk kardeşimizmi yorumlamış arkadaşlar?

b3krkdk

Üye
Tepki
91
@Ramiz TAYFUR

Bu aralar biraz değil çok çok sessiz forum, hani yoğunluk diyeceğim ama kendime bakıyorum ben de çok yoğunum ama yine de forumdan mahrum kalmak istemiyorum. Belki de buradan çok şey öğrendiğim için ve öğreneceğime de inandığım için bu kadar takipçisiyim... :)

Tepki
105
@b3krkdk

Beklide bi font arıyorum görselini aşağıda paylaşıyorum bulamıyorum yardımcı olabilirmisin? Yada adını biliyorsan söylersen ona göre arayalım :S.
font.png

Tepki
105
@b3krkdk

Yok yahu r10'da birinde gördüm sordum herif kusura bakma söyleyemem dedi. Sanki kendi fontu arkadaşım garip ve bencil insan çok ne yazık ki :/.

@Şener CANÖZ

Oyladım ve en çok sizin de beğendiğiniz gibi 3.logoyu tercih ediyorlar. Sanırım bende 3. logoyu kullanıcam teşekkürler güzel yorumun için Şener hocam.

Yukarı Alt