KİTAP KAPAĞI tasarımı

Tepki
5
O barkodun, barkod makinası tarafından okunabileceğinden eminsiniz değil mi?
Sade ve hoş bir mizanpaj, bütün iş fotoğraflarda... 300 DPI ve istenilen boyutlarda ise ve de fotoğraf sahibi ile problem yaşanmayacaksa gönderin filme...
Ama arka taraftaki yazıların Puntosunu küçültüp, justify yaparsan daha hoş durur sanırım...

Tepki
0
Cool olmuş hocam aeh.
Keşke o sallama yaptığın yazıyı düzgün bir font'da yapsaydın, daha hoş olurdu o kısım. O bandrolü sen mi yaptın? Arka renk tonu sade siyah olmuş, ben olsam siyahın altına farklı bir şeyler düşünürdüm. Saydamlaştırma olayını kullanırdım.
Ellerine sağlık.

Tepki
1
burda tek dikkat çeken şey görseller yani resimler diger kalan tarafta bişi yokki kitap ismi zayıf kalmıs yazı fontu daha farklı olabilirdi çok klasik bilindik bir calısma ve yaratıcılık açısından fazla birsey yok görseller haricinde

ozyy

Üye
Tepki
1
ewet barkotu kendım yaptım ılustratorde kııtap adını others yanı dığerlerı bu dığerlerı hayalt cın uzaylı yanı ınsan harıcı herşey olabılırız resımlerdede onalr anlatılmış zahten ewt kıtap kapak ısmını bılerek sade yaptım aslında kompıle kapak bı sadelıkden ıbaret fazla goz yormuyo ondan dırek bakıldığı zmn resme ve ısme odanklanırsın dıye boyle bı tasarım yapdım genede yorumalr için thankss

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Silent Hill 4 The Room...
Ön yüzde arkadaki kapı ora değil mi?
Ürkütücü...

Başarılar...

Yukarı Alt