kitap kapağı tasarımım

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@yunus.gf

@yunus.gf

@yunus.gf

@yunus.gf

Değerli üyemiz @yunus.gf....
Siz değerli üyelerimizin de bildiği gibi, www.grafikerler.org gönüllü ve profesyonel katılım anlayışıyla bilgi alış-verişinde bulunulması amacıyla kurulmuştur.
Kimsenin sizi yargıladığı yada küçümsediği de yok...
yorum yapan @Erkal COŞKUN sizin şahsınızla değil çalışmanızla ilgilendiğine adım gibi eminim...
Ben tekrar gözden geçirdim ve sizin mesajlarınızda genel bir Türkçe dil bilgisi ve yazım denetimi eksikliği olduğunu üzülerek tespit
etmiş bulunmaktayım, üst kısımda altı çizili olanlar...
Aslında sevinmelisiniz! şöyle ki; forumda yayınladığınız bir çalışmanız bu mesleğe yıllarını vermiş, bir çoğunun ulaşmak istediği o engin tecrübeye sahip gözler tarafından dikkate alınıp incelenip eksik, hatalı, kusurlu yanları sizin için hiç karşılık beklentisi olmadan size bildiriliyor... ne hoş ! Zaten forumun, forum olmasının altında yatan gerçek anlam bu değil midir?
Hem hata yapmak biz insanlara mahsus bir olgu.
Önce kendimden başlayayım, ilk yıllarımda ne hatalar, ne yanlışlar... sonrasında ödenen ağır bedeller (işlerin tekrar basılması ve masrafının maaşımdan kesilmesi.)... neyse.
Şu an ki durumu olgunlukla karşılamanızı öneriyorum, Şahsınızla değil, işinizle ilgileniyoruz.
Anlayışınız için şimdiden " Teşekkürler "

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Bir çalışmam için açacağım bir konuya bu konuda yorum yapan üstadlar yazsa ne yapacağımı şaşırırım. Sevinsem mi, üzülsem mi diye... Kıymet bilinmesi gereken kişilerin yorumları çok basite indirgenmiş... @Erkal COŞKUN 'un yazdığı ilk yorumu okurken ben bile gülümsedim, keşke herkes böyle tatlı dille yorum yapabilse. Yazık olmuş...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Çok ham bir çalışma, hatta ortada bir çalışma dahi yok.
Gelişigüzel yapılıverilmiş.
Ayrıca birçok bilgi eksik, bunu neye basacaksınız, nasıl basacaksınız,ebatı ne olacak...

Bariz arkadaş espiri yapmış, ooo siz öyle her yoruma küsecekseniz hiç girmeyin bu yola.

Yukarı Alt