Kitap Kapağı

Tepki
0
Arkadaşlar dana önce yayınlamış olduğum kitap sayfasının kapağını da tasarladık yorumlarınızı bekliyorum.

Tepki
31
Enver bey çok karışık geldi bana bence sadeleştirin çok fazla görsel kullanılmış

bol vitaminliyide meyvelerle anlatmanıza gerek yok güzel bir yazı karkteri de bu işi çözer

yakan

Üye
Tepki
0
Çalışmayı üstadlar yorumlasın, avatarı ben böyle kimya profesör'ü görmedim..Hijyenik profesör:D:D

Tepki
5
Selam,

Hazırlanan " Kapak Tasarımı " nı yorumlamaya gerek yok. Bu çalışmayı tasarım olarak düşünmek ve yorumlamak yanlış olur. Arkadaşımız sanırım tasarım ilkelerini ve tasarımcı bakış açısını henüz bilmiyor.

Ben asıl şu yorumu yazan diğer arkadaşımızın yazım şekline takıldım.

" bncede çoq karışıq qeLdi , arkadaşa qatıLıorum.
sadeLştirme yoLuna gidiLebilir "

Bu ne tür bir Türkçe'dir bilemiyorum ama sanırım anlayabilmek için yanında "Türkçe Kullanım Klavuzu" hediye edilmesi gerekiyor.

Anlayabilen çevirisini yapabilirse memnun oluruz...

Saygılar...

Tepki
0
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Yanlız şöyle bir şey beklerdim sizden şurası iyi olmuş şurası kötü olmuş şöyle yaparsak daha güzel olur veya şu bölümü çıkart şöyle bir şey yap birde ondan sonra görelim gibi yorumlar bekliyordum. Ama sadece yorumda kalabalık olmuş karışık gibi yorumlar geliyor. Onlarada teşekkür ederim. Allah razı olsun ama bir birimizi yönlendirirsek daha güzel olmaz mı.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Enver ARTAN

Sayın Enver ARTAN, yapılan "kalabalık olmuş, karışık olmuş" diye yazılan yorumlar, çalışmanız için bir ifade şekli değil midir? Bu kalabalığı, karışıklığı giderip tekrar düzenlemeler yaptım diye paylaşmış olsaydınız, arkadaşlar da ona göre tekrar yorumlarını bildirirlerdi, düşüncesindeyim. Allah sizden de razı olsun. Kolay gelsin, saygılar... :cool:

Yukarı Alt