kopyalamaya izin vermeyen resimler

Tepki
0
indirmeye izin vermeyen resimleri klevyenin "Print Screen" tuşu ile kopyalayabilirsiniz. sonra da Paintte yapıştır diyerek resmi almış olursunuz.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bu yol en bilindik yol zaten...!:) bu yolu bilmeyen yoktur, bunları genelde kopyalanmayan resimleri kullanmak için, msn'de resim (ç)almak için:),veya boyutu büyük bir resmi daha küçük bir boyuta düşürebilmek için kullandığımız bir tuş:) bir tuş,bir tuş ama çok işe yarıyor...!:)

ama istenilen kalitede olmuyor değil mi? :)

evet, aynı kalitede olmuyor, bu bir eksi yön ama resimde fazla bozulmuyor:):)

Tepki
0
:) tabii ki mb'tı orjinalinden küçük olduğu için kalitesi de düşük oluyor haliyle. başka yöntem bilenler varsa yazsın memnun oluruz.

Tepki
28
dudaş gerçekten söölediğin şey her 10 pc kullanıcısından 8 inin bildiği bişee ekran resimi alma işi daha kaliteli çeken proğramlar var elbet hatta kopyalanamaz resim diye bişey olamaz o resime ne koymuşlar ise onu bertaraf edecek bir proğram vardır aramak lazım şu sitelerden fotoğraf indiren proğramlar var hatta idman ın site grabberide bööle bişeyler yapıo.

Tepki
31
ben ufak bir resim yada logo alacaksam donatılardan büyütece giriyor resmi büyültüyorum tek parça yada parça parça alıyorum prinscreen tuşu ile

belki lazım olur bilginize

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Sağ tık engelli resimleri bilgisayarınıza kopyalamak için ;

**Kopyalayacağınız resmin üzerine gelin
**Alt tuşuna basın
**Alt tuşu basılı iken resim üzerinde sağ tık yapın
**Birkaç saniye bekledikten sonra elinizi Alt tuşundan çekin
**Hemen peşinden sağ tıktan çekin
**Göreceksiniz ki sağ tık menüleri ekrana gelecek . Ordan resmi farklı kayıt et opsiyonunu seçebilirsiniz

Tepki
74
@Abdullah Şahin

teşekkürler aydınlatıcı bilgin için bunu fazla kimse bilmiyor sanırım ama sayende herkez öğrenecek tıpkı şuan benim öğrendiğim gibi :)

Yukarı Alt